Testte Ikinci çizgiyi çok Silik Görüpte Hamiş Olmayanlar Hadi Buraya

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1..Balsurat
2..zynp.ZEYNEP
3..mehay
4..beyaz16
5..nur82
6..kibele

Balsurat Benimde şu Testi Yapmama Az Kaldi Bakalim Nasil çikcak ,14 Mayis Regli Günüm..acaba Sira Bendemikine...

Balsurat Benimde şu Testi Yapmama Az Kaldi Bakalim Nasil çikcak ,14 Mayis Regli Günüm..acaba Sira Bendemikine...

Canım rabbim gönlüne göre verir inşallah .2.bebeğinde yoldadır :dance:inşallahçift çizgiyi görürsün

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1..Balsurat
2..zynp.ZEYNEP
3..mehay
4..beyaz16
5..nur82
6..kibele

:1no2::1no2:

Başka bizim gibi böyle talihsizlik yaşayan yokmuu kızlar:1no2:

kızlar benimde oldu geçen ay çok ay regl oldum diyebilirim. sonra leke gelince şüphelenmiştim. tam 4tane test yaptım hepsinde silik çizgi oldu. kan testi yaptım negatif.

ama sanırım bazen LH hormonuyla çaprazlama oluyormuş LH ınız yükselmişse o anda olabiliyormuş kızlar.

ama bu ay hissediyorum o silik doğru sonuç veriyor.

Canım daha test yapmadınmı senğide merak ediyordum.
ogün yaptın silik çıkmıştı.canım allah gönlüne göre versin inşallah bebeğin geliyordur:danc e:

Canım daha test yapmadınmı senğide merak ediyordum.
ogün yaptın silik çıkmıştı.canım allah gönlüne göre versin inşallah bebeğin geliyordur:danc e:

canım yarın sabah kan testi vericem direk, sonuç öğlene doğru çıkar sanırım. yarın hepinize haber vericem. koca bi başlık açarım artık inşalllahhh.

var gibi, çünkü regl olacak gibi hissetmiyorum canım. karnım şişmedi hala. sadece eğilirken yatarken sağdan sola dönerken falan bi acıma hissediyorum içinde ama regl ağrısı gibi değil. sanırım bebişler yerleşiyo.. ayy balımm hep ikiz gibi hissediyorum nedense. sağlıklı olsunlar, hayırlı evlat olsunlar da hiç önemli değil, ikiz, tek, kız, erkek hiç farketmez canım.

rabbim hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşşalahhh

Aminnn inşallah canımm allah gönlüne göre versin bebek yolda desene yarın herşey belli olucak :teytey:

Aminnn inşallah canımm allah gönlüne göre versin bebek yolda desene yarın herşey belli olucak :teytey:

amin canım. inşşallah balım doğrudur. rabbim hissettiklerimi ümitlerimi boşa çıkarmaz inşallah.

tabikide canım.. gelsinde sağlıkla gelsin.. kız erkek hiçç farkmaz.. bence senin bebeğin geldi canım.. ay hadi inş yaırn buradan alırız haberinii. dört gözle bekliyorum cnaım haberini:))

balcım benide ekleyebilirsin canım maalesef dün hastalandım benide yanılttı maalesef

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1..Balsurat
2..zynp.ZEYNEP
3..mehay
4..beyaz16
5..nur82
6..kibele
7..dermanz
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

balll nasılsın? msn de göremiyorum seni iyisin dimi

HÜSRANA UĞRAYANLARR
1..Balsurat
2..zynp.ZEYNEP
3..mehay
4..beyaz16
5..nur82
6..kibele
7..dermanz

:1shok::1shok:

iyiyim canım..msn de engellemişsin sanırım özledim valla seni kızlara hep seni soruyorum ama onlarda bilmiyolar.

arkadaşlar ben de buna benzer bişey yaşadım. Ama beim çizgim renkli değildi. yine de o güne kadar hiçbir testte öyle çıkmadığı için çook heveslenmiştim. Tabi hemen kan testi ve sonuç negatif... Bu ay da yine böyle çook silik belli belirsiz bir çizgi çıktı yine kan testi yaptırdım sonuç yine negatif.
Çok utanıyorum artık kan testi yaptırmaya. Eczanelerle ve kan testi yaptırdığım klinikle akraba olduk :))

canım evet insan çok hevesleniyor sonrası ise:çok üzgünüm:canım senide listeye ekliyorum .
Rabbim en kısa zamanda hepimizin kucaklarını doldurur.müjdeli haberleri alırız kısa inşallah .Aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…