testime bi bakarmısınız....

kızlar çok sağolun :)) içim rahatladı yazdıklarınızdan sonra inşallah bebeğim gelmiştir.dua edin bana olurmu perşembe mutlaka yazcam sonucu:)) iyi geceler size:))

senınde oğlun olcak sanırım tatlım rabbım sağlıcakla kucagına almayı nasıpp etsın ovulasyon falan derken sanırım sızınde bebış nazlıymış

evet oğlum olacak Allah nasip kısmet ederse
yok tatlım 2. deneme ayımızda geldi bebeğimiz çok şükür,
ben ovulasyonları öylesine almıştım hani lazım olur diye sonra buralarda okudum onlada gebelik belli oluyor diye orda kullandım

sağol cnm inşallah dediğin gibi olur.perşembe sabah yapınca mutlaka yazarım...dua edin benim için:)

dualarımız seninle canım mutlaka haber ver bizede

kızlar muhtemelen yine boşa ümitleniyorum ama yinede yorumlarsanız sevinirim...sizce varmı çizgi??? adetlerim düzensiz olduğundan nezaman olmam gerektiğini malesef bilmiyorum

Canım testin markası ne? Çok ince bir çizgi var dediğin gib silik değil de ince :44:

oh maşalla cnm rabbım sağlıcakla kucagına nasıp etsın

kuzum bız topiktaş mışız 2012 kasımdan bende dıyorum gözum ısıryo bı yerden ama

inşallah canım

Son düzenleme:

kızlar bunlarıda dayanamayıp bugün yaptım farklı bir marka...ama bunlarda gölgr gibi sanki(((

senin testi görünce kendiminkine benzettim :))) hemdeee benim adetim geçeli 1 hafta olmuştu ve aynen seninki gibi silikti benimkide.. hatta eşime göstermiştim o bana. testin kendi çizgisi o hayatım.. demişti.. ama hamileydim :))))))))))))))
şimdi 5 aylığım maşallah darısı başına inşallah

Yok CNm sabah yapmadım öğleden snr yaptım.adetimde düzensizlik oldugundan tam bilmiyorum ama en son 23 Mayıs'ta olmuştum sanırım:)))

sabah ilk idrarla yap ve 15 dakika bekle öyle ekle resmini buraya pozitif gibi geldi bana :)

Son düzenleme:
selam arkadasım;

bana pozitif gibi geldi, hatta nerdeyse emin oldum çift çizgi bariz var, benimde böyleydi regliye
4 gün vardı ertesi sabah yaptığım ilk idrarla dahada belirginleşti, mutlu haberlerini bekliyorum

canim insallah hamilesindr Allah gonlundekini versin Rabbim tum isteyenere nasip etsin insallahh

kızlar merhaba kusura bakmayın hbr veremedim eğitim çıktı geçen hafta ve bugün daha yeni döndüm... gebelik testide yapamadım tekrar ama yanımda ovulasyon testlerimden vardı onlardan yaptım ve silikleşti çizgi sanırım yine hamile değilim( 3 yıldır uğraşmaktan yoruldum artık inanın her ay aynı hevesler ama sonuç hüsran...eşim şuan tüp bebek yaptırmak istemediğinden ekim ayına kadar beklicem artık...ama okadar ümitsizimki tüp bebek tedavisi bile olumsuz olacak gibi hissediyorum....hepinize çok teşekkür ederim buarada emek verip yorum yaptınız...inşallah bir gün bende burdan hamile olduğum hbrimi verebilirim sizler...

kızlarrrrrrrrr ya perşembe günü gebelik testinde silik 2 çizgi çıktı cuma daha soluk 2 çizgi çıktı cumartesi koca bir negatif çıktı dünde hayaletimsi bir 2. çizgi çıktı ışıkta belli oluyo 30 haziransda adet olmam gerek ve 1 haftadır sürekli bir akıntım var vajinamda sürekli ıslaklık issediyorum ama çamaşırımda hafif sarımsı gibi çok ıslak oluyo yardımcı olun bişey deyin lütfennnnn vücut ısımıda 3 gündür ölçmeye başladım

sabah 07:30 da 16:30 da
23 haziran 36.2 37.1
24 haziran 36.3 37.2
25 haziran 36.4 daha
ama 1 haziranda hastalanmıştım ve 15 haziran yumurtlama günümdü vücudumdada hiç bir değişme yok bu değerler çok düşük demi kızlar

nihalciğim ama gebelik testinde silik çıkmış, bence gebelik testini tekrarla

nihalciğim ama gebelik testinde silik çıkmış, bence gebelik testini tekrarla

AYY cnm ya sen hamilemisin:)) çok sevindim senin adına eskiden tanıdığım arkadaşların hamile haberleri benide umutlandırıyor yapcam cnm bu akşam bi tane çıkmadık candan ümit kesilmezmiş ya benimkide o hesap ...senin nasıl oldu cnm?? allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşalla:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…