testime bi bakarmısınız....

AYY cnm ya sen hamilemisin:)) çok sevindim senin adına eskiden tanıdığım arkadaşların hamile haberleri benide umutlandırıyor:KK9: yapcam cnm bu akşam bi tane çıkmadık candan ümit kesilmezmiş ya benimkide o hesap ...senin nasıl oldu cnm?? allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşalla:))

teşekkürler canım darısı başına, ben laporoskopi ile çikolata kistini aldırdıktan sonraki ay doğal yoldan kaldım,

ilk sayfadaki testin silik çıkmış ilk 10 dk da çıkan sonuç bumuydu?

birde akşam değilde sabah ilk idrarla yap emin ol çok farkediyor,

ben regliye 4 gün varken 2 tane laboquıck slip test yaptım silik çıktı ,başka marka denedim çıkmadı, sabah ilk idrarla yaptığım testte yine çıktı

bu arada yine ovulasyon kullanmıştım erken döllenme oldu ondanda çıkmış olabilir 10. gün yumurtladım :KK9::KK9:

inşallah senin mutlu haberlerini bekliyorum, rabbim inşallah yüzünü güldürür

nihalciğim ne yaptın testi tekrarladınmı?

birkaç gündür yoksun merak ettim , haberlerini bekliyorum

kızlar malesef yine olmadı:KK43: kimyasal gebelikmiş ...hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için...inşallah bir gün bende burdan hamile olduğumu yazabilirim sizlere:KK43:

Kızlar merhaba,
Ben dün akşam predictor diye bir test aldım normalde o test adet görmen gereken günde gebeliği gösteriyormuş.Benim adetime 5 gün vardı dayanamadım yaptım silik bir çizği çıktı.Acaba hamilemiyim nolur cevay yazın

bu testi adetime 6 gün kala predictor diye bir testle yaptım ama anlamadım çok silik çıktı erken hamilelik testiymiş bu kızlar merak ediyorum acaba hamile miyim diye. Çooook istiyorum gelsin bebiş artıkk

Eklentiler

• $2012-07-07 18.39.01.jpg
    $2012-07-07 18.39.01.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 259
hamilesin gibi görünüyor ama tekrarlamanda fayda var hayal kırıklıgına ugramamak iççin
tabikide kesin tanı kan testiyle konur

kızlar muhtemelen yine boşa ümitleniyorum ama yinede yorumlarsanız sevinirim...sizce varmı çizgi??? adetlerim düzensiz olduğundan nezaman olmam gerektiğini malesef bilmiyorum:KK43:

çok ince çizgi yeni gebelik olduğunu gösterir ama kesin olarak kanda beta hcg testi baktırman gerek

çok ince çizgi yeni gebelik olduğunu gösterir ama kesin olarak kanda beta hcg testi baktırman gerek

az öncede normal gebelik testi aldım yaptım onda hassaslık derecesi daha düşük tabi bunda da ince çizgi çıktı canım yaa çok merak ediyorum adetime 4 gün var çok istiyorum bebişimin olmasını 2 yıldır evliyim ve 2 düşük yaptım o yüzden biraz ara vermemiz gerekti ve gelsin meleğim artık allahımm

X