Kızlar fikirlerinize ihtiyacım vaarrrrr :)

Cok sevindim dilerim cok saglikli bir hamilelik gecirir ve saglikla bebegini kucagina alirsin:)

cnm sen daha cok gencmissin doktorlar senin yasin icin 1 yil duzenli denemeden hic bir test ve tedavi surecine baslamiyor, sabrin sonu selamet:) bugun guzel bir hamilelik haberi geldi bak, belki sirada bizler variz kimbilir:)

3 gündür yazamadım bi türlü hemen anlatıyorum sevgililer günü test alamadım ve süpriz yapamadım ama dün 2 kez yaptım ve pozitif cıktı inanamadım nedense, cok mutluyum bi yandanda cok donuk haldeyim ne düşüncegimi bile bilemiyorum merak ediyorum bundan sonrası nasıl olcak. Allahım isteyen herkesin yüzünü güldürsün sizin için çok dua edicem ve haberlerinizi takip edicem.

Canımmmm çokkkkkk sevindimmmm aklım sendeydiiiii ne zaman yazıcaksın diye bekliyodum :) Hayırlısı olsun Allahım sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallahhh gerçekten çokkk sevindimmm :)

cnm sen daha cok gencmissin doktorlar senin yasin icin 1 yil duzenli denemeden hic bir test ve tedavi surecine baslamiyor, sabrin sonu selamet:) bugun guzel bir hamilelik haberi geldi bak, belki sirada bizler variz kimbilir:)

Aynen doktorum bekle diyor ultrason ve kan tahlillerim yapıldı bi problem yok başka birşey yapmıyor :) İnşallah ne zaman hayırlıysa o zaman olsun tabiki ama bir an önce olsuuunn artıkkk :)

Merhaba kizlar, benim sali regl olmam gerekiyordu ve dun aksamda olmayinca kan testi yaptirdik, 4 haftalik hamileyim:) bugunde doktora gidecegim, cok dua etmistim Allah kabul etti, dilerim herkesin dualari kabul olur kucaklarimiz saglikli hayirli bebisler ile dolar:)

Hayırlı olsun cnm mutlu oldum haberini alınca sıra diğer arkadaslarımızda inşallah tez zamanda onlarında sevinçli haberlerini alırız :)

X