testime bakın kızlar

Bal gibi hamişsin canım. Tebrikler............. Bu arada bende üç defa test yaptım. İlk iki aynı marka gebelik testinde ikinci silik çizgi çıktı ancak farklı bir markada daha denedim negatif çıktı. Ben anlamadım bu işten. Ben şimdi hamilemiyim değilmiyim ?????????? Acil cevap...

testlerde 5-10 dk dan sonra geçersiz yazıyor zamanım zamana dikkat et ona göre değerlendir bence...

ya kızlar adet olupta adet bttktn sonra test yaptırıp hamile kalanınız varmı yada tanıdıgınız

tebrikler tatlım. Allah tamamına erdirsin :nazar:

darısı isteyen, bekleyen hepimizin başına :)))))

malesef 2 gün önce kızımı kaybettim. yerin hiç dolmayacak ilk göz ağrım, ilk sancımsın sen benim.mis kokulum bekle beni cennetinde,annen seni emzirmeye gelecek, koklamaya gelecek.

Başın sağolsun. Çok üzücü. yerini doldurmaz ama Allah sana sağlıklı bebişler nasip etsin, bir daha böyle acı yaşatmasın.

malesef 2 gün önce kızımı kaybettim. yerin hiç dolmayacak ilk göz ağrım, ilk sancımsın sen benim.mis kokulum bekle beni cennetinde,annen seni emzirmeye gelecek, koklamaya gelecek.

canim cok uzuldum basin sagolsun ama neden oldu nasil olduki bu simdi okudugum kadariyla gayet saglikli bir gebeligin vardi allah hakinda hayirlisini nasip etsin nasip degilmis demekki

merhaba himeros başın sağolsun ; canım ben 12 yıllık evliyim ama hiç hamile kalamadım 4 defa tüp bebek denememiz oldu hepsindede başarısızlıkla sonuçlandı hiç üzülme inşallah 2010 senesi bize uğurlu gelirde hepimiz meleklerimize kavuşuruz iyi seneler

yarın regli olmam gerekiyodu 2 gün önce test yaptım çok silik çıktı , bugün gene yaptım pembe ikinci çizgi çıktı ama dün çık az pembe akıntı geldi ama şimdi yok acaba hamile miyim değilmiyim nasıl beklicem pazartesiyi:KK43:

Eklentiler

• $280120121093.jpg
    $280120121093.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 61
yarın regli olmam gerekiyodu 2 gün önce test yaptım çok silik çıktı , bugün gene yaptım pembe ikinci çizgi çıktı ama dün çık az pembe akıntı geldi ama şimdi yok acaba hamile miyim değilmiyim nasıl beklicem pazartesiyi:KK43:

tebrikler canım baya baya hamilesin işte kan testi yaptır hemen:)

Canım tebrikler, bence de hamilesin bu teste göre. Kan testi yaptır hemen. Tebrikler tekrar :):nazar:

evet kızlaaar hamileyimmmmmm :)değerim 156 çıktı normaldir umarım allah isteyen herkeze nasip etsin sorunsuz bebeğimizi elimize alırım inşallah:):):):):)

X