testime bakın kızlar

himeros

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
483
8
39
merhaba kızlar bir sorum olacaktı size.yanıtlarsanız sevinirim
3 ay klomen+ pregnly tedavisi gördüm doktor 1 ay ara verelim demişti. ama 2 ay oldu adet olmayı bekleyip tekrar doktora gidecektim. 12 ekim adet günümdü hala olmadı. cuma akşamı biraz kan geldi.sabaha kadar gelmemiş,kesilmiş.hatta dün test aldım yapacaktım yapmadım adet oldum diye. bu sabah test yaptım. fotosunu yüklemeye çalışıyorum.ikinci çizgi silik mi banamı öyle geliyor. sabah sabah şaşırdım kaldım.
birde hiç beklemeden bunlar çıktı.iki çizgi aynı anda çıktı.

img0495ai.jpg

img0494a.jpg

kızlar hepinize tek tek teşekkür ederim. evet kan testimde de çıktı 1,5 aylık hamileyim.testlerimi yaptırdık ben de bebek de sağlıklıyız.kalp atışlarını bile gördük.çok güzel bir duygu, hepinize dua ediyorum canlarım.:ecrin_bebek:

Son düzenleme:
benim de reglim 3 gün geçince böyle çıktı geç döllenme olmuş bende....yarın sabah hemen bi kan testi yaptır....ben de inanamamıştım ben görmek istiyorum diye mi görüyorum diye eşime göstermiştim...

canım tebrikler..bence hamilesin..benim idrar testimde böyle çıkmış hatta üstüne kanamam bile gelmişti...opuyorumnanaktan

inanasım gelmiyor kızlar. şok tayım resmen. ne yapayım.tekrar test alıp yapayımmı.
eşim işte bugün.çağırayımda kan testi yapmayamı gitsek. onu da boş yere heyecanlandırmak istemem.
birde testi yapınca ilk 5 dakkada çektim bu fotoyu ve adet döngümü yazayım.
4 ağustos
8 eylül
ve 12 ekim olmayı bekliyordum olmadı.

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim yorumlarınıza.eşimi aradım internetten yani kk dan baktı.sizin yorumlarınızı okudu resmi gördü. herkes hamilesin diyor aşkım, elim ayağım titredi dedi. şimdi eve geliyor kan tahlili yaptırmaya gitcez. allahım umutlarımızı karşılıksız koyma. dua edin kızlar ne olur.
kadınlar kulubü sen nelere kadirsin. eşimin burdan öğreneceği hiç aklıma gelmemişti.inşallah hamileyimdir kızlar.

canım bence de hamilesin tebrik ederim.....darısı başımıza inşallah.....

aminnn. inşallah kızlar.
şimdi geldim kan vermeden. 1,5 saat sonra çıkacakmış.tlf edip öğreneceğiz. tlf daki testin resmini doktora gösterdim o da pozitif dedi.
eşim sevinçten uçuyo.sonucu öğrenince yazarım kızlar.

tebrikler tatlım!!!!!!! kesin hamilesin bence:) hcg sonucunu bildir bize. merakta bırakma:))))))

canimm tebriklerrr ..Şenizarkadaslarin dedigi gibii cizgi cok belli canimm hamilesinn insalahhh:lepi:

kesinlikle hamilesin canım hayırlı olsun resmen belli ikinci çizgi gayet net adetin geçelide baya olmuş tebrikleeeeeeeeeeropuyorumnanaktan

tatlım merak etgme %100 hamilesin sen sonuçlerdan haberdar et bizi olurmu bitanem tebriklerrr

kızlar hamileyimmmm
26310 çıkmış değerim hatta 1,5 aylık hamilemişim.
allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın.hala şoktan çıkmış değilim.

kızlar hamileyimmmm
26310 çıkmış değerim hatta 1,5 aylık hamilemişim.
allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın.hala şoktan çıkmış değilim.

canım çok sevindim allah kucağına alıp sevmeyi nasip edsin
isteyen tüm hanımlara bu duyguyu yaşatsın
anne olmak o kadar güzel kiiii
hamile kalmak 9 ay taşımak ve ilk kucağa alış
o minicik ağzını burnunu ellerini görmek harika
hele hele emzirmek ap ayrı bir mutluluk
inş. bir gün hepiniz bunu tadarsınız canlarım :Saruboceq:

X