testime bakar mısınız :)

Abdominal

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
4.845
1.437
5 yaşında bir kızım var yaklaşık 9 aydır 2.bebeği düşünüyorum.regl günüm bugün sağ kasığımda 5 gündür falan yoğun batmalar yaşıyorum.Dayanamadım test aldım ve testim bu inşaallah gelmiştir bebeğim 15. saniyede belirdi 2. çizgi.3 test yaptım her seferinde çizgi daha koyu çıktı.Kızımın kardeşi sonunda geliyor inşaallah

Eklentiler

• IMG_20141026_032254.jpg
    104,2 KB · Görüntüleme: 232
ne güzel duygular olsa gerek bunlar :) bence hamilesiniz gbi geldi bana. tebrik ederm arkdaşım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebiş geliyoooo

ne güzel duygular olsa gerek bunlar :) bence hamilesiniz gbi geldi bana. tebrik ederm arkdaşım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebiş geliyoooo
çok güzel duygu içim içime sığmıyor 9 aydır bugünü bekliyorum .İnşaallah sağlıklı ilerler gelir bebişim.Bu ay pozitif düşündüm boşverdim her şeyi kafa rahat olunca tabi bir de nasip olunca oluyormuş.Aminn.Allah isteyen herkese nasip etsin

ayy ne güzel bende 2. çocuk için 3 aydır deneme yapıyorum darısı başıma inş. :) hemen koş kanda baktır netleştir haber ver lütfeeenn :) :)

Tebrikler hamilesiniz büyük ihtimalle.bende testimi ilk yaptığımda bundan dahi silik çıkmıştı :)

ayy ne güzel bende 2. çocuk için 3 aydır deneme yapıyorum darısı başıma inş. :) hemen koş kanda baktır netleştir haber ver lütfeeenn :) :)
hadi inşaallah sen de en yakın zamanda güzel haberi alırsın.yarın kanda baktıracağım inşaallah

hamilesiniz...saglıcakla dogsun insallah
teşekkür ederim sağolun.

Tebrikler hamilesiniz büyük ihtimalle.bende testimi ilk yaptığımda bundan dahi silik çıkmıştı :)
Teşekkür ederim dün ilk testi yaptım silikti baya.gece ise bunu yaptım ilk teste göre daha koyu çıktı.inşaallah sağlıkla gelişir.Sen de bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşaallah

ben daha adetimin 9. günündeyim canım yumurtlama günü hesaplamadan 2 günde 1 deniycez eşimle bakalım nolcak bu ay .. dün itibariyle başladık

ben daha adetimin 9. günündeyim canım yumurtlama günü hesaplamadan 2 günde 1 deniycez eşimle bakalım nolcak bu ay .. dün itibariyle başladık
hımm hesaplama yapma boşver ben şu 9 ayda ne ince hesaplar yaptım dra gittim kaç kere bişey yoktu serophene verdi kullandım 2 ay ama hamile kalamadım.En son 28 Eylülde adet oldum o zaman kendi kendime karar verdim.Boşverdim herşeyi hiç hesap yapmadım.Zaten yoğun bir dönem geçiriyordum düşünecek vaktim yoktu.Yumurtlama zamannından 3 gün sonra falan kasık ağrısı yaşadım.5 gündür falanda sağ kasığımda yoğun batmalar vardı.Dün işte bundan şüphelenerek test yaptım ve çıktı 3 test üçüde pozitif.Sen de inşaallah bu ay hamile kalırsın

Hayırlı olsun bende ilk testi yaptigimda bu şekilde çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…