Teste bir bakabilir misiniz anlayamadımm

ladyofwood

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2024
38
12
29
Merhaba herkese iyi forumlar. Ben kendime bazı belirtiler hissediyorum bu ay bi kaç kez test yaptım ama negatif çıktı. Bu kez yaptığımda sanki silik bi çizgi var gibi geldi bana. Benim mi gözüm yanıldı bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_1844.jpeg
    IMG_1844.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_1843.jpeg
    IMG_1843.jpeg
    69,7 KB · Görüntüleme: 68
Evet silik çizgi var. Gebelik ihtimali yüksek. Kaç dk sonra belşrdi ikinci çizgi ?

Merhaba herkese iyi forumlar. Ben kendime bazı belirtiler hissediyorum bu ay bi kaç kez test yaptım ama negatif çıktı. Bu kez yaptığımda sanki silik bi çizgi var gibi geldi bana. Benim mi gözüm yanıldı bakabilir misiniz
Gebelik var gibi

Bende sanki gördüm gibi 🙄 yarın sabah ilk idrarla tekrar yapın bence

Bende sanki gördüm gibi 🙄 yarın sabah ilk idrarla tekrar yapın bence
Öyle mi dersiniz ya olmayadabilir emin değilim geçen ayın 20sinde regl oldum benim üç gün sürüyor 23ünde korunmadık eşimle. Olsa bile bu kadar kısa sürede belli olur muydu bilemedim. Ama regl sonrası göğüs hassasiyetim ve şişliğim devam etti bi de biraz batma hissettim o nedenle süphelendim.

X