Test yapmalı mıyımm

Hieff

Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2022
259
216
30
Kızlar selam, şüpheli ilişkiden sonraki 10. Günüm, reglime 3 4 gün var, sadece gaz ve göğüs ağrım var regl olucağımdaki gibi. Sizce bugün test yapmalı mıyım?

Kızlar selam, şüpheli ilişkiden sonraki 10. Günüm, reglime 3 4 gün var, sadece gaz ve göğüs ağrım var regl olucağımdaki gibi. Sizce bugün test yapmalı mıyım?
yumurtlama donemıne denk gelmıs gıbı duruyor yarın bı test al dene eger negatıf cıkarsa 2 gun sonra tekrarlar yada adet ı beklersın :)

Benim adete 4 gün kala normal kaset test ile çıkmıştı. Varsa çıkar diye düşünüyorum

bi de gec yumurtladıysan daha yenı yerlescektır 3 gune ancak da cıkabilir. yanı adetı beklemek o yuzden daha mantıklı

Bence yarın sabah ilk idrarla yap negatif çıkarsa reglin gelmezse tekrar yaparsın

Merhaba gebelik var mıdır yoksa test mi bozuk

Eklentiler

• IMG_20220811_183001.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 98
Çizgi var gibi geliyor bana da ama bilemedim ki yarın gidip kan testi yaptıracağım

Eklentiler

• Screenshot_2022-08-11-20-21-14-166_com.whatsapp.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 91
Kızlar ben pazar günü test yaptım (adete 1gün kala) negatif çıktı.. Dün adet olmam gerekiyordu olmadım. Kahverengi minik akıntı geldi. Bugün de olmazsam test yapmalı mıyım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…