test sonucuma bakarmısınız hamilemiyim acaba ??

daya25

BİZİ BİZE BIRAKMA RABBİM
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
644
7
kızlar sabah asagıdakı yazımı yazmıştım dayanamıyordum meraktan çıldırıyordum dayanamadım test yaptım 2. çizgim silik cıktı ama daha 2 gün var adetime ama normalde mememde agrı olmayan ben aşırı meme agrısı çektim acaba hamilemiyim kiii ??? bu testler yanıltıcı olabilirmi su saatte doktora gidemem esimde mesaide net olmadan esime söylemiyim diyorum ama meraktan kuduruyorum nolru cvp verin

sabahkş yazım : kızlar adetime son 2 gün kaldı gerçi umutlanmka ıstemıyorum ama bı yondende aklımdan atamıyorum bu hfta normalde adet olcagım zaman goguslerim ne acır ne ucu bı tuhaf olurdu sımdı son 4 gundur gogus ucum dokunulmayacak derece acıyordu bugun ve dunde ustlerine bile yatamıyorum bilemedim belki vucudum bana bi oyun oynuyodur cunku adet olcak gıbı gene kasıklarım agrıyo ve sankı ha adet oldum olcak gıbı akıntım oluyo ara ara gerci adetıme 2 gun kaldı bıde son 3 gundurde mıdem sabahları bulnaıyo kusucak sekilde değil ama beni rahatsız edici sekılde ve halsizlik oluyrdubunları dusunmek ıcın belki erken ama ya cok merak ediyorum adetlerim duzenlidir az cok fark olsa 1 er gun oynar sımdı kızlar sızlere soruyorum hamile olma ihtimalim varmı varsa idrar testinde cıkarmı ki

Eki Görüntüle 741111

cnm benim de bat a 2 gün varken testim aynı bu şekildeydi. yalnız sormak istediğim birşey var? bu resmi testten kaç saat sonra çektin? çünkü testteki 2. çizgi iyice netleşmiş. ilk anda bundan daha açık renkte çıkıyo bi süre sonra böyle oluyor o yüzden sordum..

saat geçmedi canımm 20 dk felan anca geçmiştir ılk önce baya sılıktı sımdı ıncecık bi çizgi oldu acaba hamilemiyim ki ?

hamilesin tatlım 3 gün sonra tekrar test yap sonuç pozitif çıkacak çizgilerin çok net çıkmasına gere yok:))

saat geçmedi canımm 20 dk felan anca geçmiştir ılk önce baya sılıktı sımdı ıncecık bi çizgi oldu acaba hamilemiyim ki ?

evet cnm ilk başta çizgi görünüyo ama rengi bu kadar koyu çıkmıyor. bi süre sonra o ince çizgi çıkıyo benim de aynen öyle oldu :) ayy inşallah hamileyizdir :) bi de cnm belirtilerin bende de var. 4 gündür mide bulantımdan duramıyorum öğleye doğru geçiyo göğüs uçları acıyo vs vs vs işte..benim bat yarın.. sabah tekrar yapacağım testi.

yüksek ihtimalle hamilesin canım ama ilk fırsatta bi kan testi yaptır için rahatlasın tebrikler

kızlar teşekkür ederi hepinize.
sansıma hafta sonu girdi araya kan testi yaptıramayacağım eşimde mesaide. ama ben nasıl dayancam söylemeden kan testi net cevap veriyo ya onuda yaptırıp oylemi söylesem kii ama yan hamile değilsem die umutlandırmak ta istemiyorum bakalım ne olcak hayırlısı

bunu hemen öğrenmek istiyosan akşam eşin gelince acile gidicen kasıklarım çok ağrıyo belim ağrıyo diyecen onlar sana hemen idrar testi yaparlar 5dk sonra sonucu öğrenirsin
biraz manyakça ama idare edecen:))

kızlar adet olcak gıbıde agrım olyuyo arada bugun gele sol kasıgımda batma ve belim kopcam derece agrıyoo kan testi için gidemedık daha ama sızce ben hamilemiyim

güzelim benim de testim buna benzer hatta silikti ve adet olmam gereken günde yapmıştım inanamamıştım ben de ama hamileyim şimdi:) bu arada testen önceki 3 gün adet sancısı gibi sancı çektim hatta hamileliğim kanla netleşince bile 2 hafta boyunca yine adet sancısı gibi sancı çektim bunlar bebeğin yerleşme sancıları...malum bebekten ötürü yumurta atılamadığı için vucut bu yeni olaya alışmaya çalışıyor bu ağrılar da normal...hatta adet belirtileriyle hamilelik belirtileri çoğu zaman aynıdır umarım hakkında hayırlısı olur.

canım bende dün öğrendim aynı senn gibi göğüslerimin ağrısından duramıyordum halsizlik sürekli uyukluyordum senn çizgilerinden daha koyu cıktı ve hemen keseyi gördük

cnm bugün adet günüm ben de test yaptım 2. çizgi silik de olsa çıktı. çok da silik değildi ama. sormak istediğim birşey var. dün geceden beri beni rahatsız eden bir gaz sancım var duramıyorum resmen bu senin yaşadığın da böyle birşey miydi

hamilemiyim hala bilemiyorum ama gazdan çatlıyorum resmen.. buna nasıl çare bulcaz bi fikriniz var mı?

hamilemiyim hala bilemiyorum ama gazdan çatlıyorum resmen.. buna nasıl çare bulcaz bi fikriniz var mı?

bende kabızlık da başladı cnm dün. kabızlık için lifli besinler yenmesi gerekiyomuş ama gaz sancısı için lifli besinler yemeyin deniyor. çünkü lifli besinler uzun süre bağırsaklarda beklediği için gaz yapıyormuş kavun karpuz turşu vs gaz yapan yiyecekleri yemeyin diyorlar ki ben bunları yemiştim dün ve gece çok berbattım. sürekli evin içinde dolaş bir süre sonra gazın yavaş yavaş çıkıyo. ben oturdukça sancı oluyor ara ara ama kalkınca gezinleyince rahatlama geliyo.. buna benzer basit yolları var. çook su iç kola soda gibi gaz yapıcı içecekler içme

ben son bi haftadır deli gibi karpuz yedim sanırım ondan bu kadar gaz oldu daha asla yemem.. ben hamilemiyim onu bile bilmiyorum henüz ama eğer değilsem lütfen kırmızılar gelsin artık.. inanılmaz sıkıntı yaptı bende halim yok hiç bişeye, karnım ağrıyo, gaz sıkıştırıyo, huzursuzum sürekli tuvalete koşuyorum heh şimdi geldi diye bi bakıyorum hiç bişey yok.. fenalık geldi yani

adetin ne kadar gecikti. benim bat bugün ama sabahki testte pozitifi görünce adet beklemiyorum artık. sadece sağlıklı ilerlemesi için dua ediyorum. gaz sancısına en iyi çözüm yemek menüsünü değiştirmek işte. ben bi de hızlı yemek yerim o da çok gaz yapıyo bende

benim adetlerim son 2-3 seferdir düzensizleşti. ama 30-35 günde bir oluyorum eğer 30 günden hesaplarsak 4 gün geçti 35 dersek yarın.. Adet beklemek değilde şu son 3 gündür gelen pembe kan panikletti beni yerleşme kanaması diyo herkes ama ben internette yara belirtisi diyede okudum o yüzden biraz korkuyorum. çok şükür şimdi yok denecek kadar azaldı.. bakalım yarın sabah bi test daha yapcam salı zaten doktora gitcem.. hakkımda hayırlısı inşallahh..

bu mubarek gecede bende senin için dua edicem inşallah sorunsuz problemsiz sağlığıyla alırsın bebeğini kucağına.. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…