Teslim edilmeyen kargo?

Tatlım o mesaj kargo şirketlerinin yada bazılarının yaptığı bir sistem. Mesela kargon şubeye indiği anda bu mesaj senin teline otomatikman gelir yada dağıtıma çıktığında ve yetiştirilmediğinden. Şubeyle alakalı bir durum değil direkt kargo şirketinin benimsediği saçma sapan bir bilgilendirme sistemidir. Bu bilgilendirme sistemini yanlış yapıyorlar orası ayrı mevzu. Teslimat hakkı 2 keredir. 2 kereden fazla hiçbir kargo şirketi teslimat yapmaz. Siz gidip şubeden alırsınız.

Geçenlerde eşimde bana bi kahvaltı takımı almış erkenden kalkmış ben uyanmadan kahvaltılıkları hazırlamş hemen gelir gelmez bana sürpriz yapcakmış beklemiş yok gelen giden aramş geldik yoktunuz demşler.getiremeyiz demişler tabi çok sinirlendi bende duydum konsurken ogün çıkamadı adam okadar hazırlanmş sürpriz yapcam diye 2gün sonra gitti subeden aldı sürpriz falan yalan oldu.bizde şikayet ettik kargoyu.aynı firma daha öncede gönderilen bir hediyeyi kırmış sonrada kabul etmemşdi.bir daha asla o firmayı kullanmayız.

Of herzaman başıma gelen bişey özellikle yurt içi kargo yapıyo bunu evim 4. Kat ve asansör yok sırf yukarı çıkmamak için geldik bulamadık diye not bırakıyolar defalarca musteri hizmetlerini aradım ama sonuç aynı.. Siz en iyisi hiç uğraşmayin direkt şubeden alın kargonuzu daha çok zaman kaybı yaşarsınız..

Hanımlar hepinizin yazdıklarını okudum ama telefondan girdiğim için alıntı yapamamıştım. Güncelleme yapıyorum. :)

Defalarca kez müşteri hizmetlerini arayıp en sonunda şubeyi arattırdım onlara. Bir kez daha teslimat yapılacağını, ama şubenin yoğunluktan ötürü getiremediğini söylediler. Beni ilgilendirmez benim ne suçum var parasını ödedim kargonun dedim. Müşteri hizmetleri- şube arasında ardı arkası gelmeyen bir telefon trafiğinden sonra:) dün en sonunda şube ertesi gün teslim için kargomun çıkacağını söyledi. Baktım sabah yine o otomatik mesaj, artık çıldırdım. Sabahın köründen öğleden sonraya kadar 15 dakikada bir aradım aradım sordum. En sonunda kargom gelmiş eve. Üzerine not düşmüşler acil gidecek bu diye :) Demek ki çirkeflik yapmadan hiçbir sonuca ulaşılamıyor. Onlar beni yıldırmaya çalıştı, ben onları yıldırdım.

Kargo şirketi yurtiçi kargo bu arada. Oriflame"den alışveriş yaptım ama kendilerinden çok memnunum. Hiç sorun olmamıştı. Bu şirketin bu şubesine özgü bir sorumsuzluk örneği bana kalırsa.

pardon görmemişim onu. en iyisini yaptın :)

Çalıştığım yerdeki arkadaşlarım bile dalga geçti, helal olsun azmin zaferi bu diye. :)))

Ama gerçekten insan sinir küpüne dönüyor. Ben hiç katlanamıyorum işini düzgün yapmayan insanlara.

Çalıştığım yerdeki arkadaşlarım bile dalga geçti, helal olsun azmin zaferi bu diye. :)))

Ama gerçekten insan sinir küpüne dönüyor. Ben hiç katlanamıyorum işini düzgün yapmayan insanlara.
kesinlikle sana katılıyorum canım, herkes işini hakkıyla yapsa keşke

X