Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

evet canım bende genelde öyle yaparım..hatta bayanlar arasında giymek için kıyafetlerim var.................

Yani ikizcim genelde kapanmayı düşünen arkadaşların bazıları bu sebepten ötürü kararsızlık yaşayabiliyor. Tesettüre girince kadınlıktan çıkılmıyor. Yine mahrem olan kişilerin yanında dilediğiniz gibi giyinip süslenebiliyorsunuz. Hele ki eşlerimizin yanında olabildiğince süslü olalım :KK64::KK64::KK64:

kızlar ben bugünlük müsade istesem yarın malum büyük gün dinç olayım yarın devam edriz ama
hadi öptüm hepinizi rüyanızda beni görün sizden resim isterim belki orada da:KK1:

güle güle canım.. hakkınızda hayırlısı olsun. hayırlı geceler :KK71:
ayyyy canim Allah sabir versin simdiden yaa, insllh cok uzun kalmaz bariii :KK31:

amin canım.. şimdilik 1 ay kalacak sanırım. çok üzülüyorum ya ayrı kalacağımız için :KK50:
bize gel kız kop gel:KK34::KK1:

gelirim bak :KK60::KK60::KK60::KK60:

aaa yarın ssedosun tayini mi belli oluyooooooo ayyyy cok heyecanlandımmmm hayırlısı olsunnnnnnnnnnnnnnnn

ay canım benim öylemi...hayırlısı olsun.....çabucak geçer inşaallah............:KK70:

Çalıştığı firma gönderiyor tatlım, daha önce de istemişlerdi gitmesini ama eşim kabul etmemişti. Şimdi ise epey ısrarcı olmuşlar bir de maaş olarak da tabi yüksek teklif etmişler eh biz de malum yeni ev aldık, çok masrafımız oldu. Eşim de dedi ki; en azından masraflarımızı karşılar orada aldığım maaş. Bu sebeple kabul etti bakalım, 1 ay çabuk geçer inş. :KK59:

güle güle canım.. hakkınızda hayırlısı olsun. hayırlı geceler :KK71:

amin canım.. şimdilik 1 ay kalacak sanırım. çok üzülüyorum ya ayrı kalacağımız için :KK50:

gelirim bak :KK60::KK60::KK60::KK60:

oo 1 ay mi :26:
ayyy canim yaaa insallah cabucak geciverirr bende esimden 10 gün ayri kalmistim bi ara 10 gün sayili gün ama hic gecmemisti zaman be :KK1::KK1:

Çalıştığı firma gönderiyor tatlım, daha önce de istemişlerdi gitmesini ama eşim kabul etmemişti. Şimdi ise epey ısrarcı olmuşlar bir de maaş olarak da tabi yüksek teklif etmişler eh biz de malum yeni ev aldık, çok masrafımız oldu. Eşim de dedi ki; en azından masraflarımızı karşılar orada aldığım maaş. Bu sebeple kabul etti bakalım, 1 ay çabuk geçer inş. :KK59:

ayy tez zamanda kavusursunuz insallah cok zor :KK43:((

ikizzzzzzzz selam yok mu sende burdaymıssın simdii gördüm vallhi :))
selam canım benim...............:KK19::KK34::KK70::KK19::KK16:

1 aymış canım,sayılı günçabuk geçer merak etme .....:KK34:
tabiki maddi olanaklarıda varsa ele geçmez fırsat hakkınızda hayırlısı..................:KK70:

Hayırlı olsun çok begendim burasını
Bende kapalıyım 3 aylık hamileyim hiç bir kıyafetim olmuyor görüntüde degişmeye başladı bulantıda var hafif bi depresyon modundayım
hava almak için dışarı çıkıyım diyorum giyiniyorum soyunuyorum onu giyiyorum onu çıkarıyorum offf vaz geçiyorum eşofmanımla evimde oturuyorum sonuç olarak :KK31:

Son düzenleme:
ayy tez zamanda kavusursunuz insallah cok zor :KK43:((

amin canım inşaAlalh
selam canım benim...............:KK19::KK34::KK70::KK19::KK16:

1 aymış canım,sayılı günçabuk geçer merak etme .....:KK34:
tabiki maddi olanaklarıda varsa ele geçmez fırsat hakkınızda hayırlısı..................:KK70:

ikizcim hayat şartları bazı şeylere zorluyor işte ne yapalım.. hayırlısı ile gitsin gelsin de inş. ain cnaım arkadaşım sağol :KK70:

X