Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

Canim ya insallah duser atesi. Sakin ol cnm ya. Pozitif dusunn a.s.

düşmedi malesef hala dunki aşıdan sonra oldu inşallah bugun gecer biricik zeynebe bakıyorum canım aynı zamanda işlerimi ewden yapıyorum iş yerindeki pc me ewden bağlanıp çalışıyorum şimdi annemi çağırdım gelip çocuga bakıcak bende calısıcam

tiamocum uykusuz olunca pozitif düşünemiyorum ben çok gergin oluyorum neyse sağ salim bugunude atlatırız inş :Saruboceq:

Hadi kolay gelsin sana canim

senin işinde güzelmiş valla evden işe bağlantı ama çocuk olunca zor oluyodur tabiii
allah kolaylık versin

noldu ebrucum yaa
gecmıs olsun ...

kızlar bu fotografları kolajlıyorsunuz ya guzel guzel ısıltı koyuyosunuz flan o hangı programla oluyor

ebrucum çok geçmiş olsun zeynebimie dualar edelim de iyileşssin sende düzenine kawuş.. ,
dicercim bende merak ediorum hangi prog.oluğunu photoshop olabilir ama

Saol canım geçer inş.uykusuz bi gece geçirdim halbuki bugun için ne planlarım vardı mafoldumben

kolaj için collage maker var photshoplada yapabilirsin canım

buldum teremcım photoscape :) hijyenim saolsun

ooo fatoşş nerelerdesın yahu son halını eklemıycen mı meraklardayız

buldum teremcım photoscape :) hijyenim saolsun

ooo fatoşş nerelerdesın yahu son halını eklemıycen mı meraklardayız

ordan oraya sürükleniyorum valla canım evde durduğum yok ki
eklerim tabi top yutmuş halimi ama çalmasınlar benimde koca göbişli halimi delikafadulden

30 haftalık fato :CüvCüv:
uzun bi aradan sonra kızımla karşınızdayız :ecrin_bebek:

dualarınızı esirgemeyin kızlar doğum yaklaştıkça heyecan korku ne varsa sarıyo beni
alıtı yapmayın kızlar

Son düzenleme:
ebbovvv

fatoşcum göbüş buyumuş masallah
korkma canım yaa mankenler bılem dogurdu hehehe
bır avazda nsallah
normal mı dogurcan

S.a kizlar.. naparsiniz nasilsiniz ne var ne yok..

fatolina Allahim hayirli ve kolaylikli dogum nasip etsin insallah.. ee anne olmak kolay degil :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…