Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ebbovvv

fatoşcum göbüş buyumuş masallah
korkma canım yaa mankenler bılem dogurdu hehehe
bır avazda nsallah
normal mı dogurcan
al sana göbüş merakın geçtmi
büyüdü hemde ne büyüdü :CüvCüv:
valla onlar yemiyo içmiyo biz maşallah yarasın kızıma diye hamini gırtlak olduk mafoldumbenben normal sitiyorum da dr henüz bişey demedi son zamanlar belli olur heralde

S.a kizlar.. naparsiniz nasilsiniz ne var ne yok..

fatolina Allahim hayirli ve kolaylikli dogum nasip etsin insallah.. ee anne olmak kolay degil :)

amin canım benim çok sağol
valla hiççç kolay değil daha şimdiden böyleysem kucağıma alınca ne olucak acep :ecrin_bebek:

yarasın fatoşcum bşverrr
nasılsa verılır o kılolar
sen o bebısı mıncıklayınca kılo mu gelır aklına yaa

valla hiççç kolay değil daha şimdiden böyleysem kucağıma alınca ne olucak acep :ecrin_bebek:
[/QUOTE]

cnm kucagina aldiginda butun acilarini unutacaksin insallah.. :ecrin_bebek:

yarasın fatoşcum bşverrr
nasılsa verılır o kılolar
sen o bebısı mıncıklayınca kılo mu gelır aklına yaa
tabi canım elbet veriiriz kiloları kızım sağlıklı olsunda
gerisi mühim değil

cnm kucagina aldiginda butun acilarini unutacaksin insallah.. :ecrin_bebek:[/QUOTE]

inş. canım bi aliyım kucağıma diner tüm acılarım Allah'ın izniyle

Amin insallah.. kizlar ya sizinle bisey paylasmak istiyorum.. belki inanmayacaksiniz belki cok sacma oyle bisey olurmu diceksiniz.. ama ben yinede anlatayim.. 2 gun once yatsi namazimi kildim tesbihatimi yaptim.. persembe gunuydu( hani ruhlar persembe geceleri akrabalarina ziyarete gelirmisler ya birileri bana okuyor mu diye).. dedeme yasin okuyacaktim.. kendi kendime dedimki dedem simdi belki beni bekliyordur pencerede.. zaten niyetimde vardi yasini serif okumak.. neyse annemin odasindaydim kimse yoktu.. actim kurani kerimi.. biraz sesli okumaya baslamisdim.. besmeleyi cektim daha ilk satirini bitirmeden annemin penceresinden tik tik ses geldi.. biri vurmustu pencereye.. ben sok oldum:1shok: acayip korktum.. oyle bi assaya indimki abimlerin yanina nasil indigimide hatirlamiyorum.. sonra anlattim olanlari hungur hungur agladim.. cok korktum zaten daha oncedende boyle seyler yasadim ben.. abim dediki oyle bisey olurmu sen yanlis duymussundur.. beni teselli etmek icin.. ama aslinda abimde cok etkilenmis o gece uyuyamadi bile..dedem icin okuyordum ya sanki o anda dedem ben burdayim dinliyorum demek istemis gibi hissetdim.. bilmiyorum kizlar belki hayatta olmaz oyle bisey diceksiniz ama ben duydugumdan cok eminim ya.. artik nasil yorumlarsaniz..

olabılır cankız
neden olmasın
bız bu dunyadan daha ötelere de ınanırız ,ama soyle bır sey duymustum ölen kişi mekan deıstırdıgı için artık bu tarafla ilgisi kalmaz,kendını hatırlatmak ısterse ruya ylu ıle hatırlatır diye..
belkı o an bekledıgın ıcın bı ruzgarın attıgı tas yada kedının vs olabılır ..
gonlunu ferah tut..ve de korkma canım

hiyyy fatolineme bak sen maaş ALLAH .
rabbim bir avazda bebeğine kavuştursun inş...

cankız Rabbim sabır versin ,kolay değil hiç değil,ölüm gerçekten buz gibi.
aptallaştırıyor,böyle bakakalıyorsun gidenin arkasından.
hiç istemesende kabullenmek RABBıM sabrını öle bir veriyor ki sen bile fark edemiyorsun.
hepimiz yaşayacağız çok zor,ALLAHIM zamansız ve hayırsız ölümlerden korusun hepimizi...

cankız Allah sabır versin canım belki o niyetle okuduğun için sanada öyle gelmiş olabilir
ama böyle şeyler olmuyoda değil

karalahanam aminn canım sağol

CANKIZ BAŞIN SAĞOLSUN CANIM YA ÇOK ÜZÜLDÜM ...
yasin ve mülk surelerini oku her zaman deden ve tüm müminler için ...
faydası olurmuş.

benim bildigim kadariyla ruhlar istedigi yeri gezerler.. bi sitede okudum simdi( gercekten guvenilir sitedir isteyenlere ozelden adrsi verebilirim);

ımanlı ölen ve kabir azabı görmeyen insanların ruhları serbest dolaşır. Bu sebeple pek çok yere gidip gelebilirler. Bir anda çok yerde bulunabilirler. Aramızda dolaşmaları mümkündür.

ya benim aklim bu konulara hic ermiyor ya.. dusunuyorum dusunuyorum isin icinden cikamiyorum bi turluCADIARZU

ciddimisin peki ozaman kabir azabı veya kabirde cennet görmek nasıl oluyor
bir yandan dolaşmak bir yandan da o nasıl oluyr ki aklım karıştı kız :bbo:

NOT:ha ok düzeltmende sonra çaktım bende hihhii

cok saolun canlar.. kuran okudugum zaman dedeme ve mu'minlere gonderiyorum.. gercektende ulastigini hissediyorum.. icim cok rahat oluyo

ciddimisin peki ozaman kabir azabı veya kabirde cennet görmek nasıl oluyor
bir yandan dolaşmak bir yandan da o nasıl oluyr ki aklım karıştı kız :bbo:

NOT:ha ok düzeltmende sonra çaktım bende hihhii

cnm zaten yaziyor ki kabir azabi gormeyenler dolasiyor.. peygamber efendimiz demis ki; “Kabir ya Cennet bahçelerinden bir bahçe, yada Cehennem çukurlarından bir çukurdur.” Zaten kisiye cehennem cukurlarindan bi cukur olsa dolasamiyormus.. ve dedigim gibi persembe aksamlari ruhlar yakinlarinin pencerelerine gidip beklerlermis benim icin kuran okuyacaklarmi diye..

hatunlar topiciğimiz 2.sayfalara düşmüş nerdesiniz..hatuşlar..bende bugün alışverişimi yaptım azcık ohhh..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…