Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merhaba kizlar cok kotuyum ne olur dua edin bana.
yattigim yerden yaziyorum sizlere.
3gundur genizimden bogazima su gidiyor neden oluyor anlamiyorum.
bunun yani sira alt dudaigim tamamiyle sisti ucuk kapladi dudagim kocaman oldu dudak
ne yiyebiliyorum ne iciyorum.
tamda bayramdan once gecermiki bu 1 hafta icindeofff offff
ne yapacam ya dogal yontemler varmi biildiginiz ucuk icin. krem kullaniyorum ama fayda etmiyor ya.

Selam kizlar. Nihayet yazmak icin vakit bulabildim.
Cankiz Allah rahmet eylesin canim..
Ferhatinsirini canim hala iyilesmemissin cok uzuldum.
bende ucuk icin krem kullaniyorum. Malesef baska bi cozumu varmi bilmiyorum canim.
Benimde moralim bozukkk

ferhatinsirini cok cok gecmis olsun canim yaa.. ucuk icin malesef dogal yontemlerle yapabilecek bisey yok.. 2 cesit krem var ucuk icin.. birisi ucugun baslangici icin..insanlar ucuklayacagi zaman hissederler dudaklari yanar kizariklik olur.. seninkisi bayagi bi ilerlemis.. oteki krem ise tam olusmus bi ucuk icin.. belkide sen tam olusmamis ucugun kremini kullaniyorsundur.. bi doktora gorun yada esin eczaneden ucugu geciren bi krem alsin canim..

saol Allah razi olsun Tiamo

uykusuz bir geceden sonra hala buraya gelip bişeyler yazabiliyorum ya helal olsun bana kafamçokkarıştı basım felaket ağrıyo çalışmam lazım çocucun ateşi düşmedi hala ewde yemek yok alışveriş yapmam lazım offf ben en iisi gidiyim kendimi intihar ediyim delikafadulden

ne intiharı ebruuu durkaydirigubbakcemile3
minik zeynebin ateşi hala düşmedimi yaa geçmiş olsun:ecrin_bebek:
ben anlamadım nerde çalışıyon zeynebe bakmıyon mu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…