Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hoşgeldin tiamo fatolina papatya=) eşarp aldım canım bide elbise aldım tunik gb kullanıcam altına pantalon giyicem hihoyyyt

canım benm fotoğraf makinam yok malesefsenağlamaama cep telimle kombinasyonumu tamamladıktan sonra paylaşıcam sizlerle

iyiyim canim, dun biraz moralim bozuktu ama suan iyiyim.
sen nasilsin bakalim

kim bozdu ?dövelim :mymeka: aman iyi ol canım ya. opuyorumnanaktan
bende bugn çok gerginim,sinirliyim.. bugün buluşmamız gerekirken yarına atıldı,yarın diye sevinirken bayramın 3. gününe atıldı tarih Çok üzgünüm çoook

Canim benim ya gec olmasinda guc olmasin.
Stajimda problem yasandi. persembe gunu bana biraz kotu davrandi birlikte calistigim kisiler. Okulum staj donemi hakkinda onlara bi kitapcik yollamislar.
Kendileri bazi seyleri anlayamamislar bana sordular. Bende kitapta yazanlardan fazlasini bilmiyorum dedim. Boyle durumlarda okuldaki ogretmenimi aramalari lazim.
Onlar bunun yerine beni sorumluluk almamakla sucladilar. Bu baya zoruma gitti. Okulla gorustum bu konuyu ve hemen o kisilerle randevu yaptilar. Boyle konulari sana sormamalari lazim dediler icim rahatladi. Hersey cok iyi giderken birden bu cikti ya.

bende bugn çok gerginim,sinirliyim.. bugün buluşmamız gerekirken yarına atıldı,yarın diye sevinirken bayramın 3. gününe atıldı tarih Çok üzgünüm çoook

benmde en sinir olduğum şey değişiklikler..çünkü insan kendini ona göre hazırlıo olmayınca kırılıo

olsun tiamocum boşwer sen doğru olanı yapmışın sonuçta sen doğru bilgiyi bilmediğin için paylaşmamışsın..onlar kızsada sen iyilik yapmışsın yanlış bilgi wermemek adında doğru olana yönlendirmişsin boşwer

şimdi bi konu okudum kızlar.
.
herkesin yorumu farklı ama şu dünyadaki en değerli warlığım ailemdir kim olursa olsun sözlüyüm şuanda ve deli gb sewiorum ama yinede ailem derim..şu dünyada yaşayacağım heranı onlarla geçirmek bana inanılmaz haz werir Allah gecinden wersin onların arkasından ah wah etmek yerine şimdi onlarla herşeyi paylaşıorum ve herşeye bedel..arkadaşın yeride ayrı ama gün gelir arkandan hançerler gider ama aile öle diil en kötüsünde bile darıp sarmalar

aman canım ya..boşver o zaman ..kafana takmaya değmez. kendi çaplarında ağalık taslamışlar.

benmde en sinir olduğum şey değişiklikler..çünkü insan kendini ona göre hazırlıo olmayınca kırılıo
valla sorma teremcim ya..şimdide aradı yarın buluşalım diyo..ben bayramda diye şimdi ne kaş aldım ne bıyık..paspal bi durumdayım off...

çıkıyorum kızlar :gitme:hazırlık yapayım bari ütü falan.. gelde öldürme yahu:mymeka:

neyse 43 günün ardından kavuşuyorm:asigim:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…