Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yaaa ben de cok merak ettim simdiii adınııııı kaydirigubbakcemile2

opuyorumnanaktan

zeynepcik , ebruya benziyo bence, ebruyu görmedim ama, bedenine yüzü oturtabiliyorum , tahminim gayet güzel bir yüz :lepi:

kız cimcime kendimi övmeyi hiç sevmem ama becerikliyimdir mutfak çeyiz konusunda:hulya:
elişi çok yaptım hala da yarım yapılcaklar var
buraya takılmaktan kaldılar bi kenarda ben onlara onlar bana bakıyokaydirigubbakcemile3

biricik gercek ismim cnm farklı bişeler yazdım hep var dedi uğrasamadım yazdım gerceklerikaydirigubbakcemile3 elişi yapmaktan oldum olası nefret ederim yaptıgım bi havlu kenarı vardı ömrü hayatımda oda ceyizimin baş köşesindeydi:lepi:

cimcimecim saol tatlım sizin olşunuzada maşallah

hiçkescim zeynep anne baba karısımı ikimizede benzetiyolar hatta abartıp anneme anneanneme kayınpederime benzetende varkaydirigubbakcemile3

ebrucum ben elişi yapmayı çok seviyodum ta ki k.k.üye olana kadarkaydirigubbakcemile3
buraya takılmaktan vakit bulamıyorumkaydirigubbakcemile3 zati bir sürü şey yaptım ıvır zıvır bitti nerdeyse...

hickes senin gerçek adın ne???

hoşbulduk canım... kızlar çeyiz bu yap yap bitmez... anamm dantelin bile modası geçiyor... ben bıraktım artıkın yapmayı... evlenirken dağıtırım konu komşuya yaparlar birer parça:):):)

ebruşun kızıyla adaşım ben opuyorumnanaktan zeynep opuyorumnanaktan

deli değilim zarifecik bilgisizim ben rahatım daha ooohhhh siz uğraşın çeyizdi bilmem neydi diyekaydirigubbakcemile3

benimde başım felaket ağrıyor uykusuzluktan birisi şu veledi tutsada az uyusamkafamçokkarıştı

zarife iiki bi merak ettim ismini hee:umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…