Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

selam hatunlar malum benm gezme günüm bugün bayrampaşadaydım bayrampaşalı arkadaşlara selamlar=) forum istanbula gitiik sewgiceğizimle:asigim:süpper biyer şiddetle twasiye ederimm..ee hani kızlar kmsecikler kalmamış topicte bugün ya ölü toprağı serpilmiş gbklava:

hmm sefan olsunnn bakalım sositososito

sabah sabah rüyanda mı gördün KK'yı zarifee kaydirigubbakcemile
e kayınvalden baktı sana, anladı, huysuz bu kız, beğenmez simdi aldıklarımızı, oğlumu da üzer, neme lazım, bulaşmayım, kendi alsın dedi kaydirigubbakcemile3

hiçkes alemsin heekaydirigubbakcemile3 zarife senin adın ne zarifemi gerçekten ???

günaydın ebruuu opuyorumnanaktan bence gercek adı , baksana cocuguma ayse, fatma, ahmet, mehmet ,ibrahim vs gibi adlar koycam, entel-dantel isim koymam diyen bir kız, takma ad kullanmaz bence kaydirigubbakcemile3
zarifeee beni öldürecekkk kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3

günaydın hiçkesicim opuyorumnanaktanortalıkta yok zarife çeyiz almaya cıktı yine herhal yoksa laf yetiştirmeden duramazdı okaydirigubbakcemile3 iice dolaşta nerde ne var ne yok bizede diyiver zarife bayram alışverişinde dolaşmıyalım boşunazemuszemus

hee , alltta kalmaz hiccc zarifecikkkk kaydirigubbakcemile3
benm tatlı zeynebim uyuyomu annesi :ecrin_bebek:

Slm kızlaar zarife ne şanslı gelinsin sen be...
Bakalım bize nasıl insanlar denk gelecek...
selam cimcimeee kaydirigubbakcemile2

evleniniz,çoğalınızhadis-i şerif
zarife bacıda bu isimlerin hepsini koyar zaten
en az 4 diyodu:teytey:

4 müüüüüü, bu zamanda böyle gelin bulmak zor vallaa, simdiki kızlar 2 bile fazla diyo kaydirigubbakcemile3

uyumuyor canım şimdi üşenmedim gittim beşiğini oturma odasına taşıdım yatırdım içine oyun oynuyor bende calısıcam güyakaydirigubbakcemile3

oyyyyy tontona bak yaa, yerim ben bunuuuu, yanaklara bak, ısırcaksın ısırcaksın, ağlatıcaksın
sonra annesi de benm sacımı başımı yolcak kaydirigubbakcemile3

kocaman sıpacık oldu 5 ayına girdi ama yaramazlık diz boyu yok hiçkesim o zaten senin saçını basını kendisi yolar canı yanınca bana bırakmaz öle bi cadıki-tatlicadiarzu-
hele bide acayip sesler cıkarıyor gülmekten ölüyoruz kendine bi tarz olusturdu şarkı söylüyorkaydirigubbakcemile3

eeee şimdiki çocuklardan zeka fışkırıyo senden benden akıllılar:ecrin_bebek:

hiçkes seni anasına bırakmaz:jeyyar::jeyyar:kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…