Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

cadılığı kime cekmiş diye düşünüyo insan , annesine mi acep kötükedihüso kaydirigubbakcemile3
ya allah sağlık-sıhhat versin, belalardan hastalıklardan korusun meleğini inş opuyorumnanaktan ben de istiyorum gibi ama daha erken diyorum gibi ama emin de degilim gibi kaydirigubbakcemile3 işte ben böyle bir hal içindeyim -tatlicadiarzu-

he anasından ala ala cadılıgını almış başkada bişi yoklaelaelaelaelae ne kadarlık evlisin yaşın kaç söle ben sana düşüp düşünmemen gerektiğini sölim:lepi:

he anasından ala ala cadılıgını almış başkada bişi yoklaelaelaelaelae ne kadarlık evlisin yaşın kaç söle ben sana düşüp düşünmemen gerektiğini sölim:lepi:
84'lüyüm, tam 1 yıl 16 günlük evliyim, evet, ne diyosunuz bu işe hocam ? kaydirigubbakcemile3

hic kes sen düşünene kadar zarife doğurcakkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 ay koptum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ya aslına bakarsan istiyorum gibiii kafamçokkarıştı ama simdi roaccutan kullanmaya başlıcam, hamile kalmamam lazım :1ninca:

şimdi evladıımm şöylekiii evliliğin ilk 1 yılını geçirmişin hamilelik de 9 ay sürüyor 2.yılına girmeden bebeğini kucağına alırsın ki bu tam zamanı (benimde öle oldu :lepi:) yaş konusuna gelince büyümüşün yeterince kociman kız olmusun neyi bekliyon daha kaydirigubbakcemile3hulasa-ı kelam senden anne olur yap bi dene sevelimzemuszemus

biricik zarife 4 tane çocuk yapıcak düşünmek gibi bi lüksü yok onunkaydirigubbakcemile3

ya aslına bakarsan istiyorum gibiii kafamçokkarıştı ama simdi roaccutan kullanmaya başlıcam, hamile kalmamam lazım :1ninca:

o ney:uhm:

şimdi evladıımm şöylekiii evliliğin ilk 1 yılını geçirmişin hamilelik de 9 ay sürüyor 2.yılına girmeden bebeğini kucağına alırsın ki bu tam zamanı (benimde öle oldu :lepi:) yaş konusuna gelince büyümüşün yeterince kociman kız olmusun neyi bekliyon daha kaydirigubbakcemile3hulasa-ı kelam senden anne olur yap bi dene sevelimzemuszemus

biricik zarife 4 tane çocuk yapıcak düşünmek gibi bi lüksü yok onunkaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

evlenmedn evvel ben de öyle düşünüyodum, 1 yıl sonra hamile kalırım, 2. yıl anne olurum diye , ama zaman okadar hızlı geciyo ki, anlamadan 1 yıl doluvermiş, aslında tam zamanı simdi, ama roaccutan kullanmam gerekiyo akannehir

sivilce için canım :gitme: hamile kalırsam bebeğin düşme ihtmali, sakat doğma ihtimali vs. var.. doktor 1.5 ay önce recete yazmasına ragmen hhala almadım, içimde korku vardı, karaciğere de baya bi etki eden bi ilaç :umursamaz: ama verdiği diğer ilaçları kullanmaya devam edeym dedim, gecmezse son care alırım diye,, maalesef kullanmak zorunda oldugumu gördüm , gecmedi yüzüm :1no2:

Bak şimdi daha bi merak ettim ismini sülesene :kahve: bişey almak isteyince alamassn zaten almak için cıkmayınca alırm ben hep:lepi: kzım için yaptıgn yorumada tişekkür ederim canm anası kılıklı yaslandıkça güzelleşiyokaydirigubbakcemile3

ayyyy bende dantel mantel yapim dedim biraz uzun zamandır buraya takılmaktan elişlerim yarım kaldı:1closedeyes:
elişi yaparkende aklım burda kalıyokaydirigubbakcemile3

ebru şahin senin gerçek adınmıfisfisfis

oy oy güselliğe bak, çok tatlı tosuncuk maşallah, annesi bizimde beş aylık oluşumuz var hee...
Zarife o kadar gezdin hiçbişi almadınmı bee, valla Ümraniye'den başka bi yerde alışveriş yapmıyorum her türlü mağaza var...
Kız biricik sende ne marifetler varmış öle dökül bakem daha neler yapabiliyon, belkim oğlum olurda seninde kızın görücü geliriz... Anasına bak kızını al :))
Hiçkees şu sivilce belası bende de var çok değil ama yinede çok rahatsız ediyo.
Lise yıllarımda yüzümde çoktu hep dua ederdim, Allah'ım şu sivilceler yüzümden gitsinde gerekirse sırtımda çıksın ama yüzümde çıkmasın diye, şimdi hakikaten sırtımda çıkıyo :))

X