Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

KAMER adım...anlamı da arapça AY demek ama malum şahıs yüzünden nefret ediorum adımdan hep adımın Zeynep olmasını istemiş annem ama malum eski despot aile düzeni buna izin wermemiş sanki bu isim süperde.

hahaaa bu da benim laflarımdan bebekkaydirigubbakcemile5 tahılah senle o vakit alkol fln içek:içelim:

biricik güldürdün beni dürdane de değilim çok şükür ya bunlar bilindik olanlar benimki değişik ve bu kadar kötü değil delikafaduldendelikafadulden

tahılahhh zarifeeemmm kaydirigubbakcemile3
ya baş harifini söyle de biz bulalım bariiii isminiii :hulya:

ben de begendiimmm zarifemmm , degişik ve güzel isim kaydirigubbakcemile2

nişanlına deseydinnn " ozaman senin de isminin son harfini yazalımmm " şakkıdı lülülülülülü

hic kes Allah da beni güldürsün dimikaydirigubbakcemile3

sonunda söyledin zarifeee ismin güzel ama dediğin kadar da farklı diğilmişlülülülülülülülülülülülü

amaaan al ismin senin olsun ama ben sana dürdane dicem ismini öğrenene kadar :sm_cool::roflol::roflol::roflol:

hic kes Allah da beni güldürsün dimikaydirigubbakcemile3

sonunda söyledin zarifeee ismin güzel ama dediğin kadar da farklı diğilmişlülülülülülülülülülülülü

amin amin, hep gül inş kaydirigubbakcemile3

neysee yeni bi sohbet açam hemen.yarın bana altın alıcaz.ben set yerine 5tane cumhuriyet istiyorum ama herkes gülüyo napam sizcee

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
cok yatırımcı gördüm seni, tüccarrrrr zarifeeeeee kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

neysee yeni bi sohbet açam hemen.yarın bana altın alıcaz.ben set yerine 5tane cumhuriyet istiyorum ama herkes gülüyo napam sizcee

:roflol::roflol:tam olarak derdim bu zaten ama anlayan yok alacam seti ne boynum açık ne kulağım.ilerde de bozduram olcak 3binlik şey 500 mantıksız

ayyyy arkadaşlar ya bugüün anlamsız bir sekilde gülesim var , ya da siz bugün cok hoşsunuuuzzz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ya evlilik yıldönümlerinde takarsınn, kadınlar arası nişanlarda, kına gecelerinde abiyenle birlikte takarsın , ya set al bence boşver bilezigiii kaydirigubbakcemile

X