Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

valla yha... tam iş güç bitiyor geleyim diyorum... ama herkesler gitmiş oluyor... akşamlarıda öyle şansımamıdır nedir:):):9

selam kizlar firsat bulunca anca biraz okuyorum yazmaya zaman olmuyor kusura bakmayin...

hasta olanlar gecmis olsun dikkat edin grip salgin...

zarifem ne güzelmis alsin demisler ohooo ben gelim banada alsinlar bende bugün manto aldim kendime 4 senedir aynisini giyiyom artik hakkini verdim yani firsat bulursam resmini eklicem insallah bir kac gün sürer sanirim...

hergün aksama kadar labaratuardayim birde son yaptigim deney olmasi gerektigi gibi olmadi kafam ona bozuldu, iki haftanin emegi

umarim sizlerde moraller daha iyidir öpyüorum hepinizi

merhaba zarifecik bişey sorucam şimdi sen alıyorsun bohçaya konulacak sana geri mi gelecek o zaman niye bohçaya konuluyor veya niye onlar almıyor bu konularda cahilim kusura bakma merak yani bigün benim başıma da gelecek sonuçta inşallah yanikaydirigubbakcemile3

neyse cevap alamadım ne yapalım iyi akşamlar herkese

canim oglan tarafi adettendir kiz tarafina getirir bohcayi, tabi en güzelide kizla beraber gitmek alisveriseki hediyelerini kendi zevkine göre secsin, yani onlar alip getirsede olur ama sonra hic begenmeyecegi giymeyecegi seyi alacak olduktan sonra en güzeli böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…