Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

yazmalım bloğuma bakınıyodum
blogrollde sende varsın bu kombinine yorum yapmaya hazırlanıyodum :)
leopar çılgınlığı benide sardı
kombin çok güzel

teşekkürler canım..
evet blogada eklemiştim :)

balım çok tatlı yaa...
zaten seviyodum leoparı,bu aralar daha da bağlandım
güle güle kullan sen de canım

sağol canımcım :13:
evet bazen insanın hepsini alası geliyor..

herkese merhabalar....:79:
yazmalım aldıkların çok şıkmış cnm.
güle güle kullan inş.

sağol canım

Başıyazmalıkız kombinin cok hoş iyi gunlerde kullan inşallah .

Bu arada kızlar ben hazır etek bulamıyorum .Ya güzel modeller yok yada boyları kısa nette buldugunuz hoş modelleri paylaşırmısınız ???*

kızlar merhaba bu topik çok hoşuma gitti bende yeni aldığım şeyi hemen ekliycem bu arada BAŞIYAZMALI KIZ çok güzelmiş eteğin ve kemerin iyi günlerde giyin cnm

çokk güzel nerden aldın böyle şeyleri bulamıyorum ben ayrıca bende buranın gizli izleyicisiydim hareketlensin bencede başıyazmalı kız senin bloguda okuyodum ama bi yasak var sanırım ortada

cnnm ben kayseride oturuyorum kayseriden aldım yaniiiii daha iyileride senin olsunnn

ben antalyadayım burda varsa yoksa açıklara kıyafet var.amiiiinn canım sende güle güle kullan:13:

hmm evet cnm anladım benim bi arkadaşımda ordada çok sıkılıyo hep açıklara hep açıklara diye isyan ediyoooo
yok cnm allh var kayseri o yönden çok iyi hatta kapalılara özel mağzalar varrr

kızlar merhaba bu topik çok hoşuma gitti bende yeni aldığım şeyi hemen ekliycem bu arada BAŞIYAZMALI KIZ çok güzelmiş eteğin ve kemerin iyi günlerde giyin cnm

teşekkürler canım senin eteğinde hoş güle güle kullan..

başıyazmalıkız etek çok güzel hangi siteden aldığını öğrenebilirmiyiz

ben netten almadım canım

çarşıdan aldım :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…