Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merhaba canim
canim öncelikle mutluluklar dilerim sana
bence gelinligin sade ve cok SIk ben begendim :KK34:ama kapali halinide ekleyebilseydin daha iyi olurdu rabbim mutlu mesut etsin canim ...

merhaba canim
canim öncelikle mutluluklar dilerim sana
bence gelinligin sade ve cok SIk ben begendim :KK34:ama kapali halinide ekleyebilseydin daha iyi olurdu rabbim mutlu mesut etsin canim ...

Tesekkur ederim begenmene cok sevindim gercekten.. evet o zaman daha iyi anlasilirdi bu haldeyken uzerimde uyumsuz kiyafetler falan var o yuzden goze hos gorunmuyo diye dusundum.. tam foto cekerken araya laf girdi unutuldu yoksa bende son halini gormenizi isterdim

Tesekkur ederim begenmene cok sevindim gercekten.. evet o zaman daha iyi anlasilirdi bu haldeyken uzerimde uyumsuz kiyafetler falan var o yuzden goze hos gorunmuyo diye dusundum.. tam foto cekerken araya laf girdi unutuldu yoksa bende son halini gormenizi isterdim
canim insallah dügününde giydiginde buraya eklersin bizde görmüs oluruz :79:,mevlam agzinizin tadini bozmasin :KK34:

merhabalar sizler gibi bende tesettürlüyüm ama biraz acemiyim bu konuda eşarp alcem ama ne marka alsam diye düşünüyorum aceba bi fikri olan varmı .. bazı eşarplar şekle girmiyo o yüzden sizlere sormak istedim ne dersiniz :26: :26: :26: :26: :26: :26:

merhabalar sizler gibi bende tesettürlüyüm ama biraz acemiyim bu konuda eşarp alcem ama ne marka alsam diye düşünüyorum aceba bi fikri olan varmı .. bazı eşarplar şekle girmiyo o yüzden sizlere sormak istedim ne dersiniz :26: :26: :26: :26: :26: :26:

ARMINE nin esarplari biraz pahali ama gercekten cok güzel esarplari var bi bak istersen canim internettende bakabilirsin harika esarplari var

.

slm kizlar, uzun zamandir ugramiyordum, nasiliniz??

cankiz gelinligin cok güzel, birde bütün haliyle görseydik iyi olurdu, dügün ne zaman bu arada??

zarifecik kiz o resimdeki yoksa senin cocuk mu, masAllah anacim ne gayretlisin ne ara dogurdun??

...neyse görüsürüz
.

ben en son bu eteği aldım yesildiyarcım

4530.jpg

bir de bu kemeri aldım

4555.jpg

etegine bayildim yaa :81: çok güzel güle güle giyin

X