Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

merhaba canim
canim öncelikle mutluluklar dilerim sana
bence gelinligin sade ve cok SIk ben begendim ama kapali halinide ekleyebilseydin daha iyi olurdu rabbim mutlu mesut etsin canim ...

merhaba canim
canim öncelikle mutluluklar dilerim sana
bence gelinligin sade ve cok SIk ben begendim ama kapali halinide ekleyebilseydin daha iyi olurdu rabbim mutlu mesut etsin canim ...

Tesekkur ederim begenmene cok sevindim gercekten.. evet o zaman daha iyi anlasilirdi bu haldeyken uzerimde uyumsuz kiyafetler falan var o yuzden goze hos gorunmuyo diye dusundum.. tam foto cekerken araya laf girdi unutuldu yoksa bende son halini gormenizi isterdim

canim insallah dügününde giydiginde buraya eklersin bizde görmüs oluruz :79:,mevlam agzinizin tadini bozmasin

merhabalar sizler gibi bende tesettürlüyüm ama biraz acemiyim bu konuda eşarp alcem ama ne marka alsam diye düşünüyorum aceba bi fikri olan varmı .. bazı eşarplar şekle girmiyo o yüzden sizlere sormak istedim ne dersiniz :26: :26: :26: :26: :26: :26:

ARMINE nin esarplari biraz pahali ama gercekten cok güzel esarplari var bi bak istersen canim internettende bakabilirsin harika esarplari var

.

slm kizlar, uzun zamandir ugramiyordum, nasiliniz??

cankiz gelinligin cok güzel, birde bütün haliyle görseydik iyi olurdu, dügün ne zaman bu arada??

zarifecik kiz o resimdeki yoksa senin cocuk mu, masAllah anacim ne gayretlisin ne ara dogurdun??

...neyse görüsürüz
.

kızlar başörtüsünü arkasını nasıl yapıyorsunuz hani arkadan biraz kuyruk gibi kalıyo ya onu yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…