Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

pashmina şalı tavsiye ediyorum. :KK61: Fiyatıda uygun. Kalınlığı-inceliğide iyi, kulaklarını yada boynunu göstermiyor. Bazı şallar, başörtüler ince oluyor ve kulakların, için görünüyor, bu hiç hoş değil. Dolayısıyla, yıllardır pashmina kullanıyorum ve memnunum çok şükür :KK61:

paşmina kalın degil mi canım
tmm kış için uygun sıcacık olur da :KK61:
Sıcak havalar için nasıl olur
tafta ve ipek almaya karar werdim
şu çift tarafı renkli
fiyatları biraz fazla ama :KK31:

paşmina kalın degil mi canım
tmm kış için uygun sıcacık olur da :KK61:
Sıcak havalar için nasıl olur
tafta ve ipek almaya karar werdim
şu çift tarafı renkli
fiyatları biraz fazla ama :KK31:

Fiyatları cok fazla bencede.. Valla canım insan alışınca hiç sıcak gelmiyo.. Pashminanın bi çok kalını oluyo birde normali. Hiç sıcak geldiğini hissetmiyorm ben yazın o başımdayken. Sanki eşarp yok gibi hissediyo insan alışınca :-) :98:

merhaba arkadaşlar
dışardan eve geldiğimde çoğu zaman ilk iş aynaya bakıyorum :KK37: görüntü berbat
eşarbım hep bozuluyor hele ipek şallar berbat duruyor
siz ne tür örtüler tercih ediyorsunuz?
ipek olmayan bir şalım var oda çok enli ve özellikle yürüyüşte fazla sıcak oluyor yine perişan vaziyette eve dönüyorum.
eşarbınızı topuzunuzu yaparken nelere dikkat ediyorsunuz?
ve dışarıda bozulmaması için yaptığınız özel bir şey varmı?
şimdideden teşekkür ederim
valla cnm bonenın altına tülbent takıyorum ben...
kaymıyor
Selam kizlar yaaa bisi sorcam,
evli bayanlar.. yazin dugunum var insallahda, balayina karar veremedik..:KK69:
birde ben tesetturlu oldugum icin denize,havuza giremicem..
sizler nereye gittiniz balayina ? bana bi kac fikir verirmisiniz... :KK17:
nisanlim karadenize gidelim diyor.. benimde pek ilgimi cekmiyor karadeniz..
napsakki ya.. sizce en uygun yer nere olabilir.. yada ciftler icin ayri havuzlu olan bi yer biliyomusunuz canlarim?:kk77::KK71:

cnm ben nisanda evlendiğim için kaplıcaya gittim.
ayrı oteller olan yerler cok
caprice didim
bera antalya
gibi buarlarda olabilir

merhaba kızlar nasılsınız....
ben size bir şey soracağım aradım taradım sorabileceğim en yakın sizi bulabildim forumda...:KK1:
ben de kapalıyım... sorum siz hangi parfümü kullanıyorsunuz.... hiç parfüm kullanmadım bu güne kadar...yaşım 23... çok dikkat çekmeyecek, çok ağır olmayan bi koku istiyorum...bana öneride bulunabilir misiniz...

Ben pek parfüm kullanmayı sevmiyorum onun yerine cok kalıteli misler var mis derken o standart kötü kokonlardan degıl , KURTUBA cok hoş ve hafif kokuların basında gelıyor

selam kizlar.. iyi geceler bu arada...
Bende esarbi normal yapiyorum.. :)

Bisey sorcam ya.. kizlar ben kina icin bindalli almayi dusunuyorum fakat aklima sey geldi.. kina gecesinde bindalli giyinecegim icin basortu falan bozulacak uzerimi degistirdigimde.. siz hemen farkli basortumu baglayacaksiniz yoksa oldugu gibimi duracak... mesela ben kinaligimi gul kurusu renginde almak istiyorum.. o renktede bindalli bulmam zor olacak. Illaki renk farkligi olur yani.. sizce nasil yapmaliyim basortu isini? Hemen sade esarpmi takiyim.. yoksa kuaforde yapildigi gibimi kalmali.. bence ayri ayri renkler pek hos durmaz.. yada o renkten salmi baglamaliyim.. kafam karisti ya..

bana mantikli cevap ve fikir verecek olanlar varmi ?

vayyy kına hazırlıkları demekkk:82:
ben tek kıyafet giydim,eşarp da bozulmadı hatta kendim normal bağladım kuaföre diktirmedim bile ikinci üçüncü kıyafet saçma geldi
kırmızı bordo arası bindallı aldık kadifeydi
aralarında dore işlemeler vardı ,belde de çakma altın kemer :KK9: eşarpla ayakkabılarım da doreydi
gelinliğimi şimdi hiç beğenmem ama tesettürlü olup da benim kına kıyafetim kadar iyi duranını görmedim:KK9::KK9::KK9:

burası asla eskisi gibi olmayacak sanırım :KK43:

biraz atraksiyon olsun ben son aldığım bluzla yaptığım kombinimi ekliyim

IMG_0085.JPG

yazmalım bloğuma bakınıyodum
blogrollde sende varsın bu kombinine yorum yapmaya hazırlanıyodum :)
leopar çılgınlığı benide sardı
kombin çok güzel:KK69:

herkese merhabalar....:79:
yazmalım aldıkların çok şıkmış cnm.
güle güle kullan inş.

X