Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kızlar bugün doktora gittim kistimde hiç bi gelişme yok yarın hastaney gideceğim ameliyat için testler yapılacak önümüzdeki hafta ameliyat olacağım yumurtalığımın birini de alabilirmiş dua edin benim için kızlarmafoldumben

ALLAH şifa versin cnm
ALLAH yardımcın olsunn

nasılsınız kızlar bu arada?

saol cnm senin bebeğin de ameliyat olacak galiba Allah ona da şifa verir inşAllah
ben böyle şeylerden çok korkarım elim ayağım titrer doktora gideceğim zaman en çok korktuğum şey ameliyattı ama olacağım mecburen

evet cnm 17 martta dil bağı ameliyatı olcak

göz yaşı kanalı tıknaıklığınada kasıma verdiler ameliyat günü o zamanda kadar geçer inş masajla ameliyat gerek kalmaz
ameliyattan bende çok korkarım anlıyorum seni
bol bol oku dua et rabbime
şifayıda vercek o :Saruboceq:

ben de hiç beklemiyordum ameliyat.önümüzdeki hafta çok yakın ya iyice stres yapmaya başladımeyvahedigeldismile
dua etmekten başka çare yok cnm bütün hastalara şifa versin Rabbim

sampuancim sanatcim cok gecmis olsun ya, korkmayin canlar insallah bisey olmaz. rabbim yardimciniz olsun ?
iyisiniz insallah kizlar ? ne var ne yoK?

çok geçmiş olsun canım benim allah şifalar versin

Ay canım ya çok çok geçmiş olsun, Allah şifa versin tez zamanda. Korkma olur mu, dua et bol bol.
Sampuan senin de çocuğun hastaymış galiba, Allah şifa versin canım.Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…