Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kuzenimde orda okuyordu bu dönem mezun oldu kuzen erkek ama bayanların servislerde felan acıp kapadıklarını söylüyordu siz kapalımı giriyorsunuz canım

ben ankara fatihdeyim canım açmıyo kimsekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 öyle bi sıkıntımız yok allaha şükür hihoyyythihoyyyt

nerde açıldı kız.. link atsaydın ya bayanssulusmile

bugün annemle babamın 32. evlilik yıldönümü canlarr opuyorumnanaktan
yemeğe çıkartıyoruz bu akşam onları.. inş. Allah hepimize böyle uzun ve mutlu süren evlilikler nasip eder

amin on41cimm ne hos biseymis öyle, bizimkiler kutlamio valla öyle seyler :1rolleyes:
saol TBSF ciiim , ne sekersin yaa, sen daha güzelsin Şeniz

amin canımopuyorumnanaktan evlilik yıldünümleri kutlu olsun nice mutlu sevgi dolu yıllara inşallah

kızlar bişey sorcam eşarplarınızı ne sıklıkla ve nasıl yıkıyosunuz ya bi arkadaşım yılda bikere elinde yıka bozulur eşarpların dedi nealaka ya pispismi gezcemohaoldumsmile

yılda bikeremiohaoldumsmile valla ben pislendiğini düşündüğüm an yıkıyorum.. heleki yazın sıcakta terleyince filan sıklıkla yani.. ilk başta yıkandığında biraz tuhaf oluyor... ama ikinci üçüncü takışta normale dönüyor...

bu arada kızlar bende bişey sorcam şu facebookla ilgili... ben bu konuda özürlüyümde yok öle facebooğum filanguclubacismile yha facebookta şu olay varmı başkası karşıdan senin sayfana resim yüklemesi yapabiliyormu??? ayy bri aydınlatsın beni :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…