Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kızlar artık doktorlara bile güven olmuyor eğer hastalığınız ciddi bişeyse bir kaç doktora gidin derim
dün ailemin içi rahat etmedi izmire götürdüler orada bi jinekologa göründüm.buradaki doktorun verdiği hapların hiç birinin senin hastalığınla ilgisi yok dedi.doğum kontrol hapı verdi işte kullanacağım büyük ihtimal erir dedi
ne yapacağımızı şaşırdık artık ya:bbo:
bu arada geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağoln

sanatcım demek yanlış hap vermiş doktorbilmiyorumkismile
evet bu topik kapanıcakmış cnm benim topiğe beklerim orda anlatırsın bağaolumunekankayizsmile

kızlar mrbb nasılsınız bakalım?

sanatçım bu yeni doktorun ameliyat için dedimi peki bişey?? yani olman şartmı??

merhaba arkadaşlar topik kapanıyormuş ama ben yeni keşfettim bu topiği ya kızlar ben kapanmayı çok istiyorum ama içimdeki istek bi çook oluyo bi tamamen sıfırlanıyo yapamazmışım gibi geliyo kapalı bayanları görünce çok imreniyorum ne yapmalıyım içimdeki isteği arttırmak için fikirlerinizi bekliyorum çok teşekkür ederim

sanatcım demek yanlış hap vermiş doktorbilmiyorumkismile
evet bu topik kapanıcakmış cnm benim topiğe beklerim orda anlatırsın bağaolumunekankayizsmile
doktor da yanlış hap verirse kime güveneceğiz ki cnm bilmiyorumbilmiyorumkismile
senin topice gelirim tabi saololumunekankayizsmile
aa nie kapanio topigimiz yaa ??
başka topic açıldı ya burası fazlalık diye:bbo:

kızlar mrbb nasılsınız bakalım?

sanatçım bu yeni doktorun ameliyat için dedimi peki bişey?? yani olman şartmı??

bu yeni doktor doğum kontrol hapı verdi bu büyük ihtimal eritir ama küçülmezse ameliyat yaparım dedi

gecmis olsun sanatcim bu arada sana yaaa, valla haklisin 1 doktora degildie, bicok doktora göstermek lazim aslinda. burdada ayni..

btlkrm canim hosgeldin topigimize, bu topic kapansada baska topigimiz var oraya da gelirsin..
kafana cok takma canim, ilk zamanlar herkes ayni senin gibi düsünüyor, kapanabilirmiyim yapabilirmiym, herkes banami bakar felan diye düsünceler herkeste oluyor

yok cnm burası kapanmaz sanırım başka topik yok çünki ama düşüneyim bi öteki sohbet topiğine sil baştan bi topik yapsak daha güzel olurbilmiyorumkismileburası çok cıvıdı

X