Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

fatih üni. ne gidiyorum türban sorunu yok yani açmak zorunda kalmıosun

parlayanyıldızım çok haklısın ya çok dolmuşum patlama oldu bunlarda zorla kapanma gibi bi durumum yok allah şükür içimden geliyodu da demekki tam hazır değilmişim bende eksikler var opuyorumnanaktan

..

3 günlük dünyada kendini üzme canim, hem üniverstede de sorun yokmus esarbla daha ne istiyosun öp de basina koy valla

türbana karsi her zaman laf atacaklar bu dünya batana kadar devam edecek canim o yüzden kendini üzmeye hic degmez

oooh rahatladım kızlar teşekkür ederim sizee sıkıntınız olduğu zaman hemmen hallederim güzin abla bi yapım vardır şuan psikolojim bozuk olsadaaa ilerleyen günlerde bomba gibi olurumkaydirigubbakcemile5

adresi verde nufus cuzdanımı gönderyim canım kargasaya gelmesin doğum gunum gecer mazallahhkaydirigubbakcemile3

on41 nerelerdesin sen artık gelmiyorsunlmaz:

talyacım gunaydın saatini geçmişim hayırlı gunler kuzum nasılsınbayanssulusmile

mrb nursena..

mrb ebru iyim cnm sen nasılsın?? yha benim aklıma ne geldi yanlışmı hatırlıyorum todishseniin arkadaşındı dime hiç görünmüyorda artık merak ettim.. giyim tarzı filan çok hoştu boshayallersmile

selam kizlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar :ecrin_bebek:
neler olmus neler bitmis hepsini kacirdim yine, eski sayfalari okudumda..
ne var ne yok bakiyim napiosunuz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…