Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kendini yipratma bukadar canim, sevdicegin temelli gitmemistir umarim, kardesinde gelir canim
olaylara olumlu bakmak lazim, olumlu düsünürsen olumlu olur olumsuz düsünürsen olumsuzluklar seni bulur
..

yaaa ama mafoldumben okulumun bitmesine bir dönem kala yoğuun isteklerle kapandım ben kendinmi okulun bitmesine hazırlamıştım sevgilim yurtdışında okuyoo uzatıp duruyo okulu ooof ooff

..

baskasi istiyor diye kapanmak olmaz canim, sen istiyorsan neden kapanilir bunun bilincindeysen kapanmali bence yoksa baskasi istiyor diye degil

sevgilin yurtdisinda okuyorsa sende git orda oku eger imanin varsa, hem yurtdisinda esarbinda problem olmaz

olumsuz düsünme, ümitsizlige kapilma, hakinda en hayirlisi icin bol bol dua et canim

Allah yardimcin olsun, unutma beterin beteri vardir herzaman

canım , en başta bu yalnız hissetme durumuna en iyi çözüm k.k dır.. burayı bırakmazsan bizde seni bırakmayız :1hug:
e.arkadaşına gelince tam analmadım yurt dışında mı okuyo? ne zamandır birliktesiniz..? bi anlat bakalım :uhm:

hoşbuldum parlayanyıldız ım..telefona kaydetmiştim doğum gününü ama 14ünde nete giremedim bilmiyorumkismile

ıYı Kı DOĞDUN CANIM BENM.. NE GÜZEL Bı GÜNDE DOĞMUŞSUN .. hediyelerini güle gle kullan.NıCE SENELERE :1hug:

ya ben zorla kapanmadım ama zamanlaması erken oldu 3 ay bekleyemedi nasssıl sinirlendim ben kendimi hazırlıodum zaten okul bitince kapanmaya kıyafetlerim falan tesettüre gayet uygundu bi eşarbım yoktu derkeen böyle bi dayatma gelince çok sinir yaptım ya hırsımdan ölücemmafoldumben

canım , en başta bu yalnız hissetme durumuna en iyi çözüm k.k dır.. burayı bırakmazsan bizde seni bırakmayız :1hug:
e.arkadaşına gelince tam analmadım yurt dışında mı okuyo? ne zamandır birliktesiniz..? bi anlat bakalım :uhm:

hoşbuldum parlayanyıldız ım..telefona kaydetmiştim doğum gününü ama 14ünde nete giremedim bilmiyorumkismile

İYİ Kİ DOĞDUN CANIM BENM.. NE GÜZEL Bİ GÜNDE DOĞMUŞSUN .. hediyelerini güle gle kullan.NİCE SENELERE :1hug:

2yıldır beraberiz akrabam olur kendisi kıbrısta okuyo bende ankarada okuyorum son seneciğimdi negüzel hayallerim vardı deerkeen birden kapan aşkım kapan okulda türban sorunu olmadığını öğrendi ve şuan kapalıyım içimde istek olmasa asla yapamazdımda şimdi nedenini anlayamadığım bi şekilde sinirliyim

İYİ Kİ DOĞDUN CANIM BENM.. NE GÜZEL Bİ GÜNDE DOĞMUŞSUN .. hediyelerini güle gle kullan.NİCE SENELERE :1hug:

tesekkür ederim
oooy oy canim benim telefonuna kayit etmis ayyy cok sekersin, evet canim sevgi dolu bir günde dogmusum, hep beraber nice senelere insAllah, dün bende giremedim nete merak etme yerimseniben

ya ben zorla kapanmadım ama zamanlaması erken oldu 3 ay bekleyemedi nasssıl sinirlendim ben kendimi hazırlıodum zaten okul bitince kapanmaya kıyafetlerim falan tesettüre gayet uygundu bi eşarbım yoktu derkeen böyle bi dayatma gelince çok sinir yaptım ya hırsımdan ölücemmafoldumben

kim dayatti kapanmani???

kızlar bide facebookta bir grup açmışlar türbanlıları yermek için birsürü resimler falan var gayette normal kızlar nasıl kötü göstermişler ne laflar hakaretler kan beynime sıçradı

canım ünivde problem yok diyosun :bbo: nasıl yok ? üniv i mi bıraktın sen ,hayallerim vardı derken..?

yıldız ımın dediği gibi gerçekten hazır değilsen böyle bişeyi yapma ..sen kendini hazır hissediyorsan ve niçin kapanılacığını biliyorsan öyle kapan.hem deseydin okul bitince kapanıcam diye..

tesekkür ederim
oooy oy canim benim telefonuna kayit etmis ayyy cok sekersin, evet canim sevgi dolu bir günde dogmusum, hep beraber nice senelere insAllah, dün bende giremedim nete merak etme yerimseniben

kim dayatti kapanmani???

sevgili erkek arkadaşım neymiş efendim ha üç ay önce ha üç ay sonra yaza kadar alışırmışımda ona teşekkür edermişimde emrivaki resmen akannehir allaha şükür inançsız bir kız değilim böyle konuşurken çekiniyorumda ama ben kendimi ona göre hazırlamıştım ya gitti şimdi kıbrısına ben kaldım öyle o olmayınca arızaya geçiyorum bide ya benim psikolojik destekmi almam lazım sorunlumuyum:kedi:

X