Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

17 marttada dil bağı için ameliyat olacak
dil bağı kesilcek
ALLAH dermansız dert vermesin
ama moralim çok ama çok bozuk

kızlar ya şu eşarp bağlama işini çözemedim ben 5 saatimi alıo topuz ve eşarp modellerini nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim..opuyorumnanaktan

Şampuancım geçmiş olsun Rabbim dermansız dert vermez
bozma moralini:1hug:
biliyorum evlat candan kıymetli seni anlıyorum Rabbim şifa versin inş.
:Saruboceq:

kızlar ya şu eşarp bağlama işini çözemedim ben 5 saatimi alıo topuz ve eşarp modellerini nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim..opuyorumnanaktan

bende ilk kapandığımda öyleydim arkadaşım hiçbiyerden bakarak öğrenemezsin kendin deneyerek bulursun anck. ilk başta ipek eşarpları yapmak zor oluyo diğerleriyle dene bence hayırlı olsun bu arada kapanman

tbsf canım link veremiyorum biyer var ama eşarp bağlma yöntemleri diye arat uzman tv olması lazım orda videolu anlatımlar var

nie gerildin bu kadar robotcum yaa resimlerden öyle gördük dedik sen değilim diyorsan değilsindir mankenlik ajansına felan başvurmadık ki topluca kapışalım değilmi ama sinirlenme be yaaaolumunekankayizsmile

robot resimlerde belki öyle görünüyordur...bende çirkin çıkarım resimlerde onun gibi bişi seninkidezemuszemussende demekki şişko çıkıyon...

kızarım tabi ,kızdığım şey şu ,burda ben hepinizin fotosunu hemen hemen gördüm benden en az on kilo fazla ya da öyle görünen bir sürü hatun var onlara tombiş dememişsiniz el kadar bişeyim tutturdunuz tombiş de yok 38 beden üstü de v.s. ben ona sinir oldum..ayrıca talya ben resimlerde güzel çıkarım aslında bunu da bilesin ..ha bir de benim resimlerimi bu sitede en az bir on kişi görmüştür ama hiç tombişsin diyen olmadı ikiniz hariç kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile birleşip beni gıcık etmeyemi çalışyırosunuz ulennn

talya hanım bi resim koy da albüme seni görelim bi ben grmedim bakalım benden zayıfmısın değilmisin anlarız..ebru sen de hala koymadın bekliyorum
..kötükedihüsokötükedihüso

bu arada günaydın ...

X