Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

talyacım fazla muhabbet edince öle oluyo herhalde üzüm üzüme baka baka kararırmışkaydirigubbakcemile3
kaç kilosun boyun kaç sen söle bakım kilolumusun diilmisin karar vereyim ben aklinialirimsmile

36 beden olduguna eminmisin bee ben evlenmeden önce 36 bedendim 48 kiloydum 1,69 boyum var şimdi 53 kiloyum 38 beden bile bazen dar geliyor sen paluk etlisin eccükk bende duymuş olmakaydirigubbakcemile3

36 beden olduguna eminmisin bee ben evlenmeden önce 36 bedendim 48 kiloydum 1,69 boyum var şimdi 53 kiloyum 38 beden bile bazen dar geliyor sen paluk etlisin eccükk bende duymuş olmakaydirigubbakcemile3

bana bak bedenimi de sana mı soracağım ulennn sen 38 sen banane yalanmı söylüyorum ben burda anlaşılan beni gıcık etmeye uğraşıyorsun ama nafile gelmem bu ayaklara kaydirigubbakcemile ulennn ben evlenmeden önce 48 kilo idim 160 boyum vardı 34 beden giyiyordum demekki sen kalıplısın biraz iricesin ben kemikli değilim belim çok ince hatta 60 cm ..

kızlar ben bugün itibariyle tesettürlü bi hatun oldum..çok garipsedim ya bi türlü alışamadım herkes bana bakıyomuş gibi geliyo falan kimse destek olmadı bi tuhafım...:'( azcuk gaz
rabbim kolaylık versin cnm.alışırsın bikaç güne kalmazyerimseniben
..

biricik
sulatn
sanat

DOGUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN

yetistim
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
160 55 kiloyum ulenn ayrıca 36 bedenim kaydirigubbakcemile

nan 55 kilo 36 beden nasıl oluyo en az 38 olman lazım senin
hem benim gözümede kilolu geldiydinde söylemediydimguclubacismilelülülülülülü

rabbim kolaylık versin cnm.alışırsın bikaç güne kalmazyerimseniben

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

nan 55 kilo 36 beden nasıl oluyo en az 38 olman lazım senin
hem benim gözümede kilolu geldiydinde söylemediydimguclubacismilelülülülülülü

al bi tane daha bak kızıyorum ama heee yalanmı söylüyorum ben ulennn sen benden bi kere on kilo daha fazla görünüyorsun sen kendine bak tombililülülülülülülülülülülülü

al bi tane daha bak kızıyorum ama heee yalanmı söylüyorum ben ulennn sen benden bi kere on kilo daha fazla görünüyorsun sen kendine bak tombililülülülülülülülülülülülü

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:kabul et bebişguclubacismile
doğru senden 2 kilo fazlayım ama kimse inanmıyo 57 kilo olduğuma kemikliyim ondan:jeyyar:

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:kabul et bebişguclubacismile
doğru senden 2 kilo fazlayım ama kimse inanmıyo 57 kilo olduğuma kemikliyim ondan:jeyyar:

öyle olsam kabul ederdim ama değilim evet benden 2 kilo fazlaymışsın ama maşallh on kilo fazla gibisin iricesin biraz sulak arazide mi büyüttüler seni :roflol::roflol:

ben söylemiyim hiç kg boy:):)
tam rezaletim 174 boy 64.kg 200 gr:):)

nan robot senin kalça var sankimeyvahedigeldismile

ben söylemiyim hiç kg boy:):)
tam rezaletim 174 boy 64.kg 200 gr:):)

nan robot senin kalça var sankimeyvahedigeldismile

kalça mı ulennn en olmayan şey bende kalça ..hiç büyümüyor 48 iken 55 kiloya çıktım 7 kilo aldım ama hep yüze verdim bedenim de bir beden arttı herkes nerene aldın bu 7 kiloyu diyor kiloyu göstermiyroum ben eskiden yüzüm hayalet gibiydi şimdi tombiş oldu resimlerde kilolu çıkıyormuşum ya aslında 90-60-90 ım ulenn ben hatta kalçalarım 84 filan kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

al sana ben bumu tombili al en doğal halim belime bak kopacak nerdeyse sanırım kıyafetlerim tombiş gösteriyor öyle daracık giyinmeyi de sevmiyorum ne yapayım

öyle olsam kabul ederdim ama değilim evet benden 2 kilo fazlaymışsın ama maşallh on kilo fazla gibisin iricesin biraz sulak arazide mi büyüttüler seni :roflol::roflol:

ayy valla ben köyde büyüdüm biraz süt yoğurt flan ama kemiğim kalınlaşmış kiloya vurmamış belli etmiyorum ne gözelimzemuszemuslülülülülülü lülülülülülü

ayy valla ben köyde büyüdüm biraz süt yoğurt flan ama kemiğim kalınlaşmış kiloya vurmamış belli etmiyorum ne gözelimzemuszemuslülülülülülü lülülülülülü

kilo önemli değilki önemli olan beden görüntü ..sen şimdi 50 kilo olup 40 beden giysen neye yarar ki ..kiloda ağır gelmenn farklı sebepleri vardır bilmiyorsan öğren : kimisinde kemik ağır gelir kimisinde et kimisi kiloyu tek bi yerine verir kilosu azdır ama bi tarafı çıkık olursa o kilonun anlamı olmaz önemli olan hem kiloyu göstermeyip hem bedeni zayıf olmakta lülülülülülülülülülülülü yani benim gibi lülülülülülülülülülülülübayanssulusmile

Robotcum bak bi bana kilolu gelmemişin herkes aynı diyo sende inandır kendini artıkın kaydirigubbakcemile3 biricik kilolu gelmedi bana mesela kemikli oldugu belli oluyor talyada cok zayıf bence resimlerde görüğüm kadarıyla biz yalanmı diyces len gördüğümüzü söylüyoss lülülülülülü

Robotcum bak bi bana kilolu gelmemişin herkes aynı diyo sende inandır kendini artıkın kaydirigubbakcemile3 biricik kilolu gelmedi bana mesela kemikli oldugu belli oluyor talyada cok zayıf bence resimlerde görüğüm kadarıyla biz yalanmı diyces len gördüğümüzü söylüyoss lülülülülülü

yuh yani ben biricikten kilolu görünüyorsam pes diyorum sana demekki sizin gözlerinizde birşey var görünen köy kılavuz istemez biricikin kafası benim yarım kadar eder ulennn valla burdaki üç beş kişiyle kilolu olacak değilim demekki resimlerde öyle çıkıyorum hayatımda bana kilolusun diyen çıkmadı ben de yukarıda anlatıyorum işte 36 beden olduğumu hatta yukarıda resim var bi tane yeni neyse siz kendinizii çok zayıf görüyorsunuz anlaşılan beni de tombiş ...sizi görmesem inanacağım da hepinizi az çok gördüm yani ne kadar ne olduğunuzu ulennn ..:mymeka:

X