Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

cikolatali.jpg

Sultan buyur canım sana azıcık çikolatalı pastacokacimcoookkaydirigubbakcemile3

ay cok güzel ya of canim cektiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :çok üzgünüm:

kızlar ben bugün itibariyle tesettürlü bi hatun oldum..çok garipsedim ya bi türlü alışamadım herkes bana bakıyomuş gibi geliyo falan kimse destek olmadı bi tuhafım...:'( azcuk gaz

slm kızlar 1 haftadır hastaydım sesim gtti grip oldum öksürük faln anca toparlndım...nasılsınz kızlar ..kmsecklerde yok :çok üzgünüm:

kızlar ben bugün itibariyle tesettürlü bi hatun oldum..çok garipsedim ya bi türlü alışamadım herkes bana bakıyomuş gibi geliyo falan kimse destek olmadı bi tuhafım...:'( azcuk gaz

hayırlı olsun cnm Allah ım daim etsn inş...bi kaç gün yadırgrsın sonra bi bakmıısn alışmıısn hiç kmseyide takma cnm boşver sen kndine yetersin..yani kndi kndini motive et kaydirigubbakcemile5

günaydın bayanlarrr

tbsf Allah muvaffak etsin canım sen Allah rızası için örtünmüşün dısarıdan elbet sesler cıkacak sabırla layıkıyla yasayanlarda olursun inş. canım...

robot pisikleti ankaranın semalarındamı sürücen uçan piskletmi alıcanaklinialirimsmile

papatyaa geçmiş olsun canım Allah şifa versin dikkat et kendinee

günaydın bayanlar

sanat doğum günün kutlu olsun canım

tbsf ilk gün öyle oluyor genelde.. ama kimsenin zorlamasıyla olmadıysa içinden gelerek kapandıysan çok kısa sürer bu durum inan...hayırlı olsun canım

ebru kız bakma robotun taş gibiyim demesine.. bir arada ferhundeye benzetiyorlar beni dedi baktım hiçte benzemiyor.. kandırıyor biziiikaydirigubbakcemile3

günaydın bayanlar

ebru kız bakma robotun taş gibiyim demesine.. bir arada ferhundeye benzetiyorlar beni dedi baktım hiçte benzemiyor.. kandırıyor biziiikaydirigubbakcemile3

eski halimi bilmiyorsunuz da ondan ,eski resimlerden bulsam koyacağım da şuan benzemiyorum pek yüzüm tombiş oldu eskiden zayıftım ..ne kandıracağım ulennn benzeten de oldu benzetmeyen de ...alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

taş gibi değilim yani öylemi ,sen kendine bak ulennn ..yarı yaşımdasın nerdeyse ..28 yaşındayım ben bi kere avatırma bi bak bakalım hiç 28 gibimi
kaydirigubbakcemile

efet 28 değil 48 gibi:eek:nan ne yarı yaşı 24üm bende.. ama bakma afacanlığımdan sempatik ve şirinliğimden herkesler 18 sanıyor..guclubacismile kız robot kendine benzettin iyimi benide

efet 28 değil 48 gibi:eek:nan ne yarı yaşı 24üm bende.. ama bakma afacanlığımdan sempatik ve şirinliğimden herkesler 18 sanıyor..guclubacismile kız robot kendine benzettin iyimi benide

o owwww sana 48 dedii bak görüyomusunnnn cıx cıx çok aip talyacım hiç yakıstıramadım sana:eek:lmaz:eek:lumunekankayizsmile

o owwww sana 48 dedii bak görüyomusunnnn cıx cıx çok aip talyacım hiç yakıstıramadım sana:eek:lmaz:eek:lumunekankayizsmile

ne var ulenn bana da yirmi diyorlar ne olmuş

yaaa benim resimler neden küçük görünüyor anlamadım resimleri nerden yüklüyorsunuz eklenti ekleden değilmi

ebru robotlaştım bende habire karıştırıp duruyorumbilmiyorumkismile

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 len talya sence ben resimlerde kilolumu gösteriyorum ebru öyle diyor da valla benim burda gördüğüm hatunların hepsi benden rahat bi on kilo fazlalar resimlerde mi öyle görünüyorum acep halbuki ufak tefek bişeyim ulennn kaydirigubbakcemile3

X