Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

hasretinden ölüyoduk yaa yetiştin son anda buyrunnnnnnnnn ne bilek alındın cidden sandık ben bişi demedim ama üzülürüm birinin kırılmasına ondan sordum:dilcikar:

hakkat dayanamaz gelir sandıydım ama gelmemiş... gidim bi bulam şu robotu..

nan senin topici arıyodum bende... kızım işin vardı ondan gelmedin dime.. ayak yapıyon bize küstüm diye

ne işim olacak ulennn işim olsa ne yazar heryere yetişirim ben , yemişim işi :roflol:

bende topic çok hangi birini arayacaksın kaydirigubbakcemile3:roflol::sm_cool:

ulen millet kafayı yemiş bu forumda yaaawww ,onunki aldatmış bununki boşanıyor v.s. bu ne lennnn ...kadın sığınma evine dönecek yakında site iimi kaydirigubbakcemile3

ne çok derdi olan varmış beee ,ben de bir bardak sahlep içemeyince krize giriyorum dert ediniyorum iimi ,kafamı yiyeyim
:roflol::roflol:

sen de özledin dimi talya az daha gelmesem kalp krizinden mefta olacaktın iimi ,özleyin ulennnnnn beni ...kaydirigubbakcemileŞeniz

saol canim cok tesekkür ederimm Şeniz

yokluğunda böyleydimmafoldumben

kız ben görmediklerimi duymadıklarımı öğrendim bildim bu kkda.. bilmiyorumkismile her telden insan var:dance:

yokluğunda böyleydimmafoldumben

kız ben görmediklerimi duymadıklarımı öğrendim bildim bu kkda.. bilmiyorumkismile her telden insan var:dance:

valla ben daha bir şey öğrenemedim gitti ,öğretiyorum ancak kaydirigubbakcemile3

yok yok adam olamıyacağım ben anlaşıldı :roflol::sm_cool:

valla ben daha bir şey öğrenemedim gitti ,öğretiyorum ancak kaydirigubbakcemile3

yok yok adam olamıyacağım ben anlaşıldı :roflol::sm_cool:

nan robot adam olmayı bırak sen bide anne olcam diyosun.. kızım senin çocuk hiperaktif üstü bişey olur... tıp dilinde tabiri açıklaması olmazzbilmiyorumkismile

nan robot adam olmayı bırak sen bide anne olcam diyosun.. kızım senin çocuk hiperaktif üstü bişey olur... tıp dilinde tabiri açıklaması olmazzbilmiyorumkismile

dimi yani ben anne olacağım güya ,gözünün önüne koy bi ,cık olmuyo tutmuyor değil mi ,daha ben çocuğum be ulennnn

daha bungy jumping yapacağım yamaç paraşütü yapacağım ...

çok işim var çooooookkkk
:roflol::roflol:

BENİM TIP DİLİNDE daha açıklamam yok da sen çocuğumu düşünüyorsun :roflol::roflol:

fırlamanın teki olur ne olacak ,bizde genetik zaten :roflol::roflol:

yazık ulen çocuğaa:1no2: daha jumping yapıcakmış... sen git mahallede pisiklet sürsempatiksalakcinni

yazık ulen çocuğaa:1no2: daha jumping yapıcakmış... sen git mahallede pisiklet sürsempatiksalakcinni

bisikleti yaza alıyorum inş. merak etme eşimle süreceğiz ankara semalarında :roflol::roflol:

ne var ulennn suçmu benim de yapmak istediklerim var hayattta azıcık tadını çıkartayım ,yok yok bu yaz tatilinde koydum kafaya ,yamaç paraşütü kesinlikle yapacağım inş. -tatlicadiarzu-

SULTAN SANAT BİRİCİK
doğumgünüz şimdiden kutluyorum
nice senelere ,sağlıkla, huzurla, mutlulukla

öpüyorum hepinizii
:1hug:
teşekkür ederim şampumopuyorumnanaktan
saolun canlar ya
biricigim sanatcim sizinde dogum gününüz kutlu olsun simdiden. rabbim cümlemize saglikli uzun hayirli ömürler versin. insallah yeni güzellikler getirir bu yeni yasimiz hayatimiza
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sultan of konya ve biricik sizlerin de yeni yaşınız hayırlı olsun...

sağol cnmopuyorumnanaktan

sanat ım iyi ki doğmuşsun yaaa :kedi: geç mi kaldık biz şimdi

sevdiklerinle nice senelere canım..

nursena m hoşgeldin
sağol cnm da bana öyle üzerinde isim olan pastadan yapmamışsınmafoldumben
hoşbuldum on41...
doğumgünün kutlu olsun sanat..

teşekkür ederim nursena

anaaamm doğum gunu varmı heheheh kaynanam sevıyor tamda pastanın ustune gelmısım. naber kızlar özledınızmı benı. leyynnn unuttunuzmu yoksammmm
ya doğum günü var hem de 3 tane gel sen ben pasta veririm sana patriciamcokacimcoook
sana da teşekkür ederim talyam

haha talya alemsin hee bulunmaz hint robotuukaydirigubbakcemile3

doğan herkesin doğum günü kutlu olsun hayırlı uzun ömürler versin Allahım hepiciğinizeopuyorumnanaktan pasta nirdeecokacimcoook
amin teşekkür ederiz gel cnm pasta var herkeseopuyorumnanaktan

doğum günü çocukları nerdesiniz kaydirigubbakcemile5

ben burdayım cnm oh 1 gün önceden hediyemi de aldım bi de bu kadar çok kişi kutladı ben pek alışkın değilim ailem erkek arkadaşım bi de 1 2 tane arkadaşım kutlar sadece
Hepiniz sağolun kızlar seviyorum hepiniziopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…