Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

anaaamm doğum gunu varmı heheheh kaynanam sevıyor tamda pastanın ustune gelmısım. naber kızlar özledınızmı benı. leyynnn unuttunuzmu yoksammmm

eveeeetttt toplu cevaplarıma geçeyim sabah sabah bismillahh...:roflol:

sultan merhaba cnm
mutluyum aslında yarın doğum günüm 17me giriyorumzemuszemus
aşkım hediyemi yollamış kargoyla yarın gidip alacağım=)

anaaam aynı gün doğmuşuz senle bende 20 yaşıma giriyorum:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

inanmiyorum kizlar benimde yarin dogum günüm 22 oluyorumm

al işte bunların hepsi aynı kalıptan çıkma yawww boşuna demiyorum ben :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol:ne varmış öpesi gelmiş işte seviyo çocuk seni ama cnm bu çocuğun yaşı gelmiş geçiyo evlenseniz yaa doya doya öpse:jeyyar:

eli işte gözü oynaşta bunun da sonra da beni suçluyorlar
alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

kızz gülme biricik korkmaya başladımmbilmiyorumkismile

baktın biz saf ve temiziz bizi yoldan çıkarmaya çalışıyosun dimebilmiyorumkismile

kaydirigubbakcemile5koruyalım kendimizi talyam bu robot bizim içimizide karıştırıyo baksanaguclubacismileÇok üzgünüm çoook

ne var ulennn sanki bir şey dedik heee yalanmı söyledim bak konuyu açtım hemen üşüştünüz sorun demekki sizde madem konuyu kapatsaydınızya konuşasınız var demekki
kaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

bu arada topic ben olmayınca ne kadar sakin görüyorsunuz ben çıkarsam topicten ,konyada yıkılan zümrüt apartmanı gibi çöküverirsiniz alimallah sırnaşık şeysırnaşık şey

SULTAN,BıRıCıK iyki doğdunuz kızlar.. sağlıkla,huzurla nice yıllara..

patricia nerelerdesin sen bakima.s. gece herkesler gitmiş sen çıkmışsın meydanaklava:

nan bulunmaz hint robotu önceden senmi vardın topicte gayet mutlu mesut geçinip gidiyordukalsanaalsanasmile

haha talya alemsin hee bulunmaz hint robotuukaydirigubbakcemile3

doğan herkesin doğum günü kutlu olsun hayırlı uzun ömürler versin Allahım hepiciğinizeopuyorumnanaktan pasta nirdeecokacimcoook

ebru pasta önceki sayfalarda.. yemiş bitirmişlerdir ama bu saate kalmaz biz kendimize başka alalımcokacimcoook

pis boğazlar sizi insan birer dilim saklar sütüm kaçıcakkaydirigubbakcemile3

alalım talyacım en tazesinden aklinialirimsmile

İzin veriyolarlada ben gitmiyorum canım zaten ek gıdaya başladıktan sonra çok emmediği için sütde azaldı ewe gidince emiyor bide gece anne sütü alıyor ama gecede doymuyor cok sık uyanıyor o yüzden üşendiğimden kalkıpda cocuga mama yapmıyorum ne kötü anneyim aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…