Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

günaydın kızlar...

nan robot arkamdan laf etme... kız eski sevgilimle üç yıl çıktık.. o beni terketti:):)40ımız çıkmadanda gitti nişanlandısempatiksalakcinni
bunlada 6 aydır çıkıyoruz.. eskisiyle ayrılalı 1 yıl oldu.. senesi devriye yaptımda öyle buldum yeni sevgili

[Q[/B]UOTE=xxtalyaxx;11483372]günaydın kızlar...

nan robot arkamdan laf etme... kız eski sevgilimle üç yıl çıktık.. o beni terketti:):)40ımız çıkmadanda gitti nişanlandısempatiksalakcinni
bunlada 6 aydır çıkıyoruz.. eskisiyle ayrılalı 1 yıl oldu.. senesi devriye yaptımda öyle buldum yeni sevgili[/QUOTE]

ben kimsenin arkasından laf etmem ulennn akşamlarıben burda mı oluyorum yazdıklarınızı sabah gelince okuyorum değil mi e dolayısıyla sabah cevap yazıyorum günahımı alma kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ayrıca en büyük özelliğim kimsenin arkasından konuşmamam yüzüne söylememdir bunu bu topicte farketmiş olman lazım kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

e tamam seni terkettiyse acınla kalsana hemen bi sene sonra sevgili buluyorsun kız milleti değil mi boş kalmayı sevmiyorlar ille de aşk ille de aşk kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

neyse rövanşı aldın ozaman önceki seni bırakmıştı bunu da sen bırakıyorsun maç 0-0 şuanda bi dahakine allah kerim :roflol::roflol:

on41 sen zaten ünv mezunu değilmiydin.. önlisansmıydı...dördemi tamamlıyorsun tatlım.. allah kolaylıklar versin:):)

biricik sağol canım amin...

robot nan kavga etçez ayrılcaz barışçazki ilişki monotonlaşmasın.. ekşın yapıyoruz biz böyle adrenalin yükseliyorzemuszemus

biricik sağol canım amin...

robot nan kavga etçez ayrılcaz barışçazki ilişki monotonlaşmasın.. ekşın yapıyoruz biz böyle adrenalin yükseliyorzemuszemus

action nına da sana da kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ii yap bakalım ne yapacaksan kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

robot nan zaten bu gidişle bu kadar aksiyon çocuğu yorucak.. yaş 30 :):) dicek oda başlıyacm sanada aksiyonunudaaklinialirimsmile

on41 çalış anam çalış... özelliklede e öğrenmedeki geçmiş yıl sorularına bakeyvahedigeldismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…