Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ayrıldık işte son demlerimizdi zaten...6 ayda böylelikle bitmiş oldu... hakkımızda hayırlısı ne diyelim..yine sevgililer gününe yalnız gircem.. napıyorum ediyorum başarıyorum he

ayrıldık işte son demlerimizdi zaten...6 ayda böylelikle bitmiş oldu... hakkımızda hayırlısı ne diyelim..yine sevgililer gününe yalnız gircem.. napıyorum ediyorum başarıyorum he

kız milleti işte ayrılmaya bir sebep bulursunuz hep kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ilşkiniz ciddi değilmiydi de ayrıldın ciddi ise ayrılmasaydın herşeyin orta yolu bulunurdu ulen kaydirigubbakcemile
bana da baksana sen sanki sebebini biliyorum da :roflol::roflol:

boşver en güzeli
sevgililer gününe yalnız girmek ,herkes nasıl olsa harıl harıl giriyor sen farklı ol farklı yaşa
:jeyyar::jeyyar:

hem sanki sevgililer gününe çift girenler çok mu iş yapıyor iş olsun işte o gün bugün hediye almaya uğraşırlar sonra da ota b..ka ayrılırlar hediye almaya uğraşacaklarına azıcık fedakarlık yapsalar hiç sorun olmayacak da millet aklını hediye ile bozmuş ne yaparsın herşeyin ölçüsü maddiyata dönmüş kötükedihüsokötükedihüso

çok mu konuştum yine .dilimi ısırayım hemi
:roflol:

cnmm ben uğruyom ama kimsecikler yok diye bazen yazmıyom bilee

nasılsın cnm yaa

iyim canimmm nolsun ugrasiyorum takliiyorum, kendimi oyaliyorum , sen nasilsin guzucummmmmmm ????????? :1hug:

kız robot bunalım takılıyorum.. ayrıldık kuzum sabah itibariyle benimkiyle... eyvahedigeldismile

aa kiz noldu nie ayrildinizzzzzzzzzzz :1shok:

aynen bacim, welcome in the club, bende hep 14 subatta yanliz olanlardanimmmmmmmm :sm_cool: :çok üzgünüm: delikafadulden -tatlicadiarzu-

noldu talyacımm
ne ayrılığı barışma ihtimaliniz yok mu dahada yeni hediye aldın gitti boşaaklinialirimsmile

önce insan ALLAH selamı verir bu bir kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

ikincisi kız ayrıldım diyor senin derdinee bak bu da iki kaydirigubbakcemile

aynen bacim, welcome in the club, bende hep 14 subatta yanliz olanlardanimmmmmmmm :sm_cool: :çok üzgünüm: delikafadulden -tatlicadiarzu-[/QUOTE]

al bi tane daha :bbo::bbo:

biricik allah ne etmesin seni:) kıs cumartesi giymişti hediyelerimi gördüm üstünde okadar güzel yakışmıştıkimafoldumben

dün akşam bir msj çekti bana iyi niyetle çekilmiş ama fazla samimi bir msjdı... bende bozuldum. msjı görmedim dedim.. buda başladı zaten ben kimimki yabancı felan fişman... sabahta ayrıldık.. sevdiğime inandıramadım bir türlüolumunekankayizsmile

ben biraz soğuk nevaleyimdelaelaelaelaelaeoda tam tersi sürekli pışpışlanmak istiyor sevgi arsızı resmen

nbr gi robot :jeyyar:

gıııı mı kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

iidir zilli senden naber kaydirigubbakcemile

bumu sebep yuh yani demedimmi ota b..ka ayrılıyorlar diye allahım yarabbim akıl ver bu gençlere yaww ,çocuk bunlar daha yawwwalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

al bi tane daha :bbo::bbo:[/QUOTE]
ayyy robot sende slm veriyorum kimse tınlamıyo uğrayan yok bende direk girdim konuya napimlülülülülülü
evet hediye boşa gitti o zamn kız o soğukta ona hediye aramış sonrada bi msj tınlamadı diye ayrılıyosüprizzzzz

ayy canım üzülme tıpış tıpış gelir yine bi msjla aşkmı bitermiş o zaman onda bi sorun varkaydirigubbakcemile3sen üzme tatlı canınıolumunekankayizsmile

al bi tane daha :bbo::bbo:
ayyy robot sende slm veriyorum kimse tınlamıyo uğrayan yok bende direk girdim konuya napimlülülülülülü

sen selam ver ben mutlaka görürüm ulennn kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

evet hediye boşa gitti o zamn kız o soğukta ona hediye aramış sonrada bi msj tınlamadı diye ayrılıyosüprizzzzz

ne var adam da zamanında ona fedakarlık yapmıştır belki kendi yaptıklarınızı hemen hesap ediyorsunuz ama belki karşı taraf da fedakardır onu düşünmüyorsunuz kıracağım bacaklarınızı heee kaydirigubbakcemile

ayy canım üzülme tıpış tıpış gelir yine bi msjla aşkmı bitermiş o zaman onda bi sorun varkaydirigubbakcemile3sen üzme tatlı canınıolumunekankayizsmile[/QUOTE]

tıpış tıpış mı kaydirigubbakcemile3 evet şimdi gelir de evlendikten sonra zor :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…