Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

şimdi msjlaşıyoruz..çay ocağında karşılaştık yüzüme bakmadı bilmiyorumkismile

biriciğim valla ne üşümüştüm o gün... yeni yeni çıkıyor acısı böbreklerim ağrıyor:umursamaz:

yha robot sebep sırf bu değil tabi onun korkusu var uzun sürsede bir şekilde bitiririm diye düşünoyr ailem istemediği için... birde görüşememe durumu var bişeyler paylaşamıyoruz .. işyerinde görmek msn ve msjlar dışında... bana güvenmiyor bu yüzden...

etme bi daha sen de ozaman erkekler fedakarlıktan anlamaz onlara ne kadar işkence edersen o kadar çok severler seni kötükedihüsokötükedihüso

kaçan kovalanır dime robotum.. tuttum kendimi atmadım msj akşama kadar.. o attı.. bide dün akşam diyordu bundan sonra ben seni kovalamıycam diyezemuszemus

kaçan kovalanır dime robotum.. tuttum kendimi atmadım msj akşama kadar.. o attı.. bide dün akşam diyordu bundan sonra ben seni kovalamıycam diyezemuszemus

evet çin işkencesi yap ,işkence metotlarını da ben sana sonra ayrıntılı anlatırım :roflol::roflol: ii akşamlar herkese

Selam arkadaşlar..

Üzülme TALYA cım boşuna, barışırsınız zaten..

Biricik yorumuna çok güldüm..Hediye boşa gittin he delikafadulden

Robot cum herzamanki gibi süpersin..Werdiğin moral ve sevgililer gününün maddiyata bağlandıgı ama normal zamanda fedakarlıkların yapılmadıgı..Süpersin diyorum nutkum tutuluyo başka bişey diyemiyorum :lepi:

Ama kaç gündür eşime yüzük gösteriyorum incili pırlantalı ..Almayacagını biliyorum ama napim tutamıyorum kendimi belki alır diye akannehir

saol feryalcimm.. yha ben hediyenin boşuna gittiği felan yok gözüm görmüyor inan:):) ama eski sevgilimdede böyle olmuştu sevgililer gününden bir gün önce ayrılmıştık ben yine hediyeyi önceden vermiştimeyvahedigeldismile bidaha ders olsun son güne kadar almıycam:lepi:

Belki çocugun durumu yoktu almaya..Bahane buldu..Sonra nasıl olsa barışırsınız diye..Bende çokmu şeytanca düşündüm ne.. kafamçokkarıştı

Selam arkadaşlar..

Üzülme TALYA cım boşuna, barışırsınız zaten..

Biricik yorumuna çok güldüm..Hediye boşa gittin he delikafadulden

Robot cum herzamanki gibi süpersin..Werdiğin moral ve sevgililer gününün maddiyata bağlandıgı ama normal zamanda fedakarlıkların yapılmadıgı..Süpersin diyorum nutkum tutuluyo başka bişey diyemiyorum :lepi:

Ama kaç gündür eşime yüzük gösteriyorum incili pırlantalı ..Almayacagını biliyorum ama napim tutamıyorum kendimi belki alır diye akannehir

süperim tabi ne sandın hatta süperman im be :roflol::roflol: yok bu olmadı süperwoman ım :roflol::roflol:

takıl bana hayatını yaşa :roflol:

ne yüzük gösteriyorsun ,odun ise zaten sittin sene almaz ,boşver yaaa sen de kendin alıp tek taşımı kendim aldım dersin nil gibi
kaydirigubbakcemile3

saol feryalcimm.. yha ben hediyenin boşuna gittiği felan yok gözüm görmüyor inan:):) ama eski sevgilimdede böyle olmuştu sevgililer gününden bir gün önce ayrılmıştık ben yine hediyeyi önceden vermiştimeyvahedigeldismile bidaha ders olsun son güne kadar almıycam:lepi:

utanmaza bak utanmaza ooooooh hanfendinin sevgililerinin biri gidiyor öbürü geliyor ,aferin aferin birini bırak öbürünü tak koluna ne ala memleket yaww kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

günaydın topik
günaydın kızlaar

günaydın biricik ..

hemen de dediğimi uygulamış selam vermiş ,aferin itaat et büyüğüne öyle işte :roflol:

X