Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kız biricik bacım o eşarbı iyi güzel öyle bağlıyorsunda az bi dalgalanmada arkasından bone ve saç görünüyor. ben defalarca böyle gördüm yollarda. o zamanda doğru olmuyor. bu konuda ki düşünceler neler..:1hug:

biricik senin yaş kaç bir de okuyor musun merak ettim

ben böyle bağlıyorum eşarbı

Son düzenleme:
günaydın roşum yenisin sanırım anlat bakalım nesin necisin :)

biricik sen de hoşgeldin bu arada diğer topiğe yazdıklarımı okudun mu

hoşbuldum cnm,ben bikaç kez geceleri geldim, ama seninle hiç karşılaşmadık,
akşamda bunalrı yazmıştımkaydirigubbakcemile3
evliyim,34 yaşındayım,
15 yaşında bi kızçem ve 10 yaşında bi oğluşum vaa,yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerimbayanssulusmile

kız biricik bacım o eşarbı iyi güzel öyle bağlıyorsunda az bi dalgalanmada arkasından bone ve saç görünüyor. ben defalarca böyle gördüm yollarda. o zamanda doğru olmuyor. bu konuda ki düşünceler neler..:1hug:
hemen cvplıyorum. dediğin gibileri bende görüyorum peçete üçgeni gibi bırakıyolar ve de berbat duruyo.ben görünmicek şekilde bağlıyorum hiçte sevmem arkadan bonem görünsün.yeterlidir umarım...
biricik senin yaş kaç bir de okuyor musun merak ettim

yaş 20 okumuyorum.

hoşbuldum cnm,ben bikaç kez geceleri geldim, ama seninle hiç karşılaşmadık,
akşamda bunalrı yazmıştımkaydirigubbakcemile3
evliyim,34 yaşındayım,
15 yaşında bi kızçem ve 10 yaşında bi oğluşum vaa,yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerimbayanssulusmile

hımm en olgun sensin ozaman aramızda desene sırnaşık şey:roflol:

kıslar bende küçücük bağlanmasından hoşlanmıyorum yaa,
dilli düdük gibin duruyo ,tuhafalsanaalsanasmile

ben göremiyorum albümüne ekleyebilirmisin ordan baksam uff ya resimleri görememek beni deli ediyor

bu arada size işyerinde nasıl giyindiğimi göstereyim

Son düzenleme:
kıslar bende küçücük bağlanmasından hoşlanmıyorum yaa,
dilli düdük gibin duruyo ,tuhafalsanaalsanasmile

ya üzerine sonuçta birşey giyiyoruz önemli olan başın göğüslerin düzgün kapatılması değil mi ben böyle seviyorum alsanaalsanasmile

bu arada teş.iltifatın için idare ediyoruz işte asıl sen benim yüzümü bi gör çok şirinim çok :roflol::roflol::roflol::roflol:

ya üzerine sonuçta birşey giyiyoruz önemli olan başın göğüslerin düzgün kapatılması değil mi ben böyle seviyorum alsanaalsanasmile

bu arada teş.iltifatın için idare ediyoruz işte asıl sen benim yüzümü bi gör çok şirinim çok :roflol::roflol::roflol::roflol:

deme yaav ,bak merak uyandırdın bende şimcikaydirigubbakcemile
buluşma fotolarında yüzümüz görünüyo,sen bide beni göörbayanssulusmile

X