Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kız roşum maşaallah diyim o ne yüz güzelliği öyle... bugün az bi sadaka ver ayoll nazarımız neyin değmesin. çocuklarında sana mı benziyor kız.... onlarda mutlaka babalarına benzer sen böyle ay parçası gibi evin tek gülü kalmışsındır.... tekrar maşaallah diyim. analar ne kızlar doğuruyor hey gidi heyy :hulya:

sağol mutfak robotum. geyiğe yeni konu açtım benim topiğimede bi göz atın yahu. bi tek beceriksiz ben miyim deyin heleeeeeeee :a015:

kız roşum maşaallah diyim o ne yüz güzelliği öyle... bugün az bi sadaka ver ayoll nazarımız neyin değmesin. çocuklarında sana mı benziyor kız.... onlarda mutlaka babalarına benzer sen böyle ay parçası gibi evin tek gülü kalmışsındır.... tekrar maşaallah diyim. analar ne kızlar doğuruyor hey gidi heyy :hulya:
amin, allah nazardan korusun cümlemizi:nazar:
:kedi:aman sormayın bende eltimlen nazara gelciiz diye korktum burda yaf,:nazar:
güzel bakışın için tşkler tatlışım,aynen dediğin gibi ,çocuklarım aynı babalarının kopyası,
biraz saç ve göz renkleri bana yakın gibi o kadar,dediğin söz çok hoşuma gitti hee,evin tek gülüü:hulya:
roşum ablacım maşallah sana:nazar:

saolasın cnm benimopuyorumnanaktan

kız buraya eklede bizde görelim. şurda kaç kişiyiz zaten. hemen silersin başkası görmezkaydirigubbakcemile2

mutfak robotu tatlım zor olmuyormu işyerinde çıkarmak eşarbı felan...

zor tabi olmaz mı bir de bana sor ama ne yapayım rabbim affetsin bu arada baktıysanız millet kaldıracağım resimleri

ihl mezunuyum aöf 4 yıllık işletme bitirdim kpss den 84 ile atandım öss de bir yere giremediğim zaman yemin etmiştim siz beni almadınız ama ben bir gün bu devlet dairesine gireceğim diye
bizim gibi inançlı insanların bir yerlerde olması lazım diye düşünüyorum ben herkesin kendi fikri tabiiki

Son düzenleme:
zor tabi olmaz mı bir de bana sor ama ne yapayım rabbim affetsin bu arada baktıysanız millet kaldıracağım resimleri

ihl mezunuyum aöf 4 yıllık işletme bitirdim kpss den 84 ile atandım öss de bir yere giremediğim zaman yemin etmiştim siz beni almadınız ama ben bir gün bu devlet dairesine gireceğim diye
bizim gibi inançlı insanların bir yerlerde olması lazım diye düşünüyorum ben herkesin kendi fikri tabiiki

ben görene dek kaldırmışın yaa:umursamaz:

X