Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

kolay gelsin leptap,

kızlar bişey sormak istiyorum
hiiç kulllanan varmı: takma kirpik,
ben açıkçası kullnmak istiyom ama zararlı diye kirpiklerimi tamamen koparır diye yapamadım.
lütfen bilen varsa nasıl takıldıını vs yazarmı?

kızlar bgn mahmutpaşadaydım bekarken çalıştığım yerdeki patronum hacca gidiyo nasipse istanbula gelmiş ve hazır gelmişken mal almak istedi bgn onunla beraber bir sürü şal aldık anammm ne desenler vardı yaa ama en çok burbery desen şal aldık amma özlemişim yaaa çalışmayı bian kendimi çokiyi hissettim 3.5 yıl olmasına rağmen işten ayrılalı patronum beni aradı ve benimle ürün almak istedi çok hoşuma gitti yaaaa unutulmamak çok hoş bir duyguymuş
bu arada şalların toptan fiyatlarınıda öğrenmiş oldum hatta artık şal almak istersem o mekana gitcem ve banahep toptan fiyatından vercekler şal almak isteyen varsa takılsın bana:eek: %50 kar ederiz neredeyse benden söylemesi

tesettürde abartılı kaçar bence olmas:teytey::teytey:düğünde sen oyna en iyisi:teytey::teytey::teytey:

of ya tamam düğünde takmam :gitme:

ama heveslendim alcam bari deniim nasıl bişey bakiim...
ama kirpikleri koparırmı, böyle yapışkanmı ne vardı yanında. nasıl yapıoz kirpikleremi sürüyoz onu, nasıl duruyor, dneyen yokmu ya hiç akannehir

of ya tamam düğünde takmam :gitme:

ama heveslendim alcam bari deniim nasıl bişey bakiim...
ama kirpikleri koparırmı, böyle yapışkanmı ne vardı yanında. nasıl yapıoz kirpikleremi sürüyoz onu, nasıl duruyor, dneyen yokmu ya hiç akannehir

almaaaaaaa :mymeka:
valla kirpikleri uzatım derken kirpiksiz kalıverirsin:CüvCüv:delikafadulden-tatlicadiarzu-

almaaaaaaa :mymeka:
valla kirpikleri uzatım derken kirpiksiz kalıverirsin:CüvCüv:delikafadulden-tatlicadiarzu-

hadi ya :gitme:
ozmana takmam tabi..
bende zararsızsa bi deneyeyim diordum zaten.

kızlar benim sağ gözümün kirpiklerinin bi kısmı döküldü bari önerisi olan varsa söylesin ya.
uzamaları için ne yapmak lazım.
uzuyırlar badem yağı sürünce ama şu kiprik kvırmaları ile tek sefer kıvırınca bide rimmel sürünce hemen dökülüyırlar (hep aynı yer ama) dr a gittim, bi krem verdi uzadı ama gene aynı oldu rimel ve kiprik kıvırmasını kullanınca akannehir

önerileriniz varmı dökülmemei ve kuvvetlenmesi için?
siz neler yapıonuz?
makyaj kullanıozmu birde? ben kullanıyorumda.

haaa senin derdin varmış ondan diyon:teselli:
valla hiçbi fikrim yok uzaması için o zaman dökülen yere tak kipriği nasıl olurki

hımm evet derdim var cnm malesef mafoldumben
bi topikmi açsam ne bunla ilgili..

keşke senin avatrdaki gbi kirpiklerim olsaydı ya, çk süper duruyolar kaydirigubbakcemile5

biricik keske foto eklemeseydin benimde canimi cekti simdi yawww
nerden alcam burda satilmiyor kendimde yapmayi bilmiyorum offffffff....
sanslisiniz turkiyedekiler gider satilan yerlerden alir yer...

bu arada bir sorum hanimlar size.
taklit LOUIS VUITTON BURBERRY esarp kullananlar nasil bu esarplar iyi mi yani yerel turk markalarindan daha mi iyi.aker armine gibi markalardan daha mi iyiler.?
bir arkadasim taklit LV satiyor akerin cok kotu oldugunu soyledi dogrumu bu.turkiyedekiler daha iyi bilir.

X