Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

birde akel markası üçgen eşarp çıkartmış sitesinden göreilirsiniz.kullanan varmı?önünü yapmak gayet kolay görünüyo r

1001099wo8.jpg

1004295xf8.jpg

fb3pf2.jpg

evde bayanlarrası toplantıladra kullanılabilir boneler.
farklı kumaş seceneklei ile şık boneler ortaya çıkar diye düşünüyorum

bana avrupa yakasındaki dilber halayı hatırlattı nedense kaydirigubbakcemile3
ben kullanmam heralde, bende şu topuz varya o hazır zannediyordum üzerinede eşarp takcaz felan sanıyordum.

Selam topiginn guzel insanlari :) yeni okuldan geldim ve acayiiiiiiiip acimm acccokacimcoook sizi bile yerim super mariolar kaydirigubbakcemile3

Merhaba şekerler geçmişe baktım biraz

karalahana pardesü pek şık güle güle giy şeker
esmy çok şık olmuşsun canım

alyaduanınannesi süper olmuş alya prenses :asigim: alemsin canım

:1shok: Aman Allahiiim bu gercek olamaz.. cimcikleyin benii.. cig koftemi goruyom bendelikafadulden yasasinnnnnn yemek yemekkkkkkcokacimcoook.. nasilde guzel gorunuyoo yapanin ellerine saglik.. Alllah ne muradi varsa versin.. Allah tuttugunu altin etsin.. Allah sevdigine kavustursun.. Allah Allah Allah Allah delikafaduldendelikafadulden

:1shok: Aman Allahiiim bu gercek olamaz.. cimcikleyin benii.. cig koftemi goruyom bendelikafadulden yasasinnnnnn yemek yemekkkkkkcokacimcoook.. nasilde guzel gorunuyoo yapanin ellerine saglik.. Alllah ne muradi varsa versin.. Allah tuttugunu altin etsin.. Allah sevdigine kavustursun.. Allah Allah Allah Allah delikafaduldendelikafadulden

duaların bana herhalllzemuszemus

ay hamillerde var lütfen unutmayın :hulya:

canım çekti beimde ama hamile kaldım kalalı yiyemiyorum çiğköfte çünkü zararlıymış çiğ et :gitme:

neyse siz yiyin bari afiyet olsun kaydirigubbakcemile2

kızlar birde şu tesettür defilesinde olanları okudunuzmu?
kadının biri demiş "tesettür defilesi "ndeki topikte, ne burayıda yakında irana afganistana çevirirsiniz diye kaydirigubbakcemile

ne alakaysa sanki biz şık giyemiycez diye bi kural varda. neyse

ee napıyonuz bakim?
ne var ne yok?

X