Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

bende memnunum bekarliktan, evlenimde onlarin kaprislerini mi cekelim su hale bak ya sanki onlar kiz biz erkek, bizim nazlanmamiz gerekirken :umursamaz:

bekarız roşum ewli şampuanım robotum bide yazmalım war

ama ben edebi bekarlar listesine girmiş bulunmaktayım

hıım ,niye dünden beri banada bi özetlesen yabayanssulusmile

bekarlık sultanlık kuzuum yaa,olumunekankayizsmile
ben 17.5 umda gelin oldum,şimdi 34 yaşındayım,15 yaşında kzım,11 yaşımda oğlum var,yarışmacı arkedeşlere başarılarkaydirigubbakcemile3

ohhh ee napıosunuz hatunlar ya ben bütün gün ewdeydim yarın kar warmış gerçi şimdide war ama bi çılgınlık yapıp dolaşsam mıdelikafadulden

bende memnunum bekarliktan, evlenimde onlarin kaprislerini mi cekelim su hale bak ya sanki onlar kiz biz erkek, bizim nazlanmamiz gerekirken :umursamaz:
sevgiliyken daa böyle olmamalı tebi,şımarık bu er milleti yah:mymeka:
siz bana deyin ben döferim hepsiniguclubacismile

ööle deme bee,
neler olup biter daakaydirigubbakcemile5
roşum söylemeden geçemeyeceğim çok hoş bi bayansın maaşAllahzemuszemus
saolasın bidanem:kedi:,güzel bakınca güzel görülür elbetopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
kız delirme bu saatte :akannehir: ben arka siteye abimlere gideyim dedim..oraya gidene kadar buz tuttum.. ellerim kaskatı kesildi vallahi.. bide kansızım

vaayyy roşum genç yaşta anne olmuşsun kızın arkadaşlarına seni ablası diye tanıtsa hepsi inanırkaydirigubbakcemile3

bekarlık sultanlık kuzuum yaa,olumunekankayizsmile
ben 17.5 umda gelin oldum,şimdi 34 yaşındayım,15 yaşında kzım,11 yaşımda oğlum var,yarışmacı arkedeşlere başarılarkaydirigubbakcemile3

masAllah masAllah boyuk kadar kizin var ne güzel Allah bagislasin cocuklarini
darisi bize insAllah

ebedi bekarlik yok kizlar
lmaz:

al benden de o kadar :dilcikar:

kız düşüncelerimi mi okuyon :roflol:

ebedi bekarlik yok kizlar, anne aólmak istemiyormusunuz??

ohhh ee napıosunuz hatunlar ya ben bütün gün ewdeydim yarın kar warmış gerçi şimdide war ama bi çılgınlık yapıp dolaşsam mıdelikafadulden

dolaşta sıkı giyin, malum domuz domuzluunu sookta daa çok yapçekmiş,
ben bugün eve zor attım kendimi,fırtına ,yağmur yarın bi yere çıkmam:1shok:

kız delirme bu saatte :akannehir: ben arka siteye abimlere gideyim dedim..oraya gidene kadar buz tuttum.. ellerim kaskatı kesildi vallahi.. bide kansızım

ne bilim kendimi yoldurasım war ya kuaföre mi gitsem kaş saç fln..bu gece epilatör partisi yapimm:sm_cool:ben böle bişim eskiden açıkken en sinirli zamanlarımda kulaklarımı deldirirdim...:dance:

off şimdi havalar böyleyse şubatta düşünemiyorum... eyvahedigeldismile planlar suya düştü zaten

ne bilim kendimi yoldurasım war ya kuaföre mi gitsem kaş saç fln..bu gece epilatör partisi yapimm:sm_cool:ben böle bişim eskiden açıkken en sinirli zamanlarımda kulaklarımı deldirirdim...:dance:

abowwwww akannehir kaç delik var kız ..bende sinirliyken deldirseydim süzgece dönerdi benim kulak delikafadulden

parlayanyıldızı m,gönüllerimiz alınırsa düşünebiliriz delikafadulden.. greve çıktık alkisalkisalkis

vaayyy roşum genç yaşta anne olmuşsun kızın arkadaşlarına seni ablası diye tanıtsa hepsi inanırkaydirigubbakcemile3
o demeden gören diyo zatii,deli oluyo,
bi kızıyo ama sorma,azcıkta kıskanii beni,aynı kardeş gibinkaydirigubbakcemile3
masAllah masAllah boyuk kadar kizin var ne güzel Allah bagislasin cocuklarini
darisi bize insAllah

ebedi bekarlik yok kizlar
lmaz:

ebedi bekarlik yok kizlar, anne aólmak istemiyormusunuz??

amin cnm:Saruboceq:
inş.rabbim sizlerede yaşamak nasip eder,:Saruboceq:
tüm zorluklara rağmen anne olmak dünyanın en güzel duygusu:Saruboceq:

yawrum sol kulakta 3 delik war ama heran artabilir...delikafadulden

yıldızım zaten annelik duygusunu tatmak için ewlenirim ewlenirsem

abowwwww akannehir kaç delik var kız ..bende sinirliyken deldirseydim süzgece dönerdi benim kulak delikafadulden

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: süzgec mi????delikafadulden

benimde kulaklarimda ikiser delik var ama ben normal animda deldirdim boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…