Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

dicerim ben sözlümle konuşmuyorum daha doğrusu yürütemiyoruz galiba artık...boşwer nasip kısmetttzemuszemus

yıldızım hoşgeldin iyidir yawrum bıraktığın gb
kaydirigubbakcemile5

amanın oyle deme yaa bu kadar kolay olmamalı .. duzelırsınız inşAllah aşkta gurur olmazmış onlr aramıosa sız arayın daaaboshayallersmile

bu durumda acımdan ölsem aramam o da çok iyi bilio inan umrumda değil ona hep söledim yapma yapma die bırakmam ama bırakırsam da geri dönmem

kader arkadaşım benim olumunekankayizsmile siz niye barışmadınız bebilmiyorumkismile

gecenlerde facebookda eski okul arkadaslarim eklemis beni benden resim eklememi istediler merak etmisler, bende üc günlügüne resim koydum, buna kizdi bu sefer dün biraz düzeliyorken bu gün hic aramadi msj atmadi :umursamaz:

bu durumda acımdan ölsem aramam o da çok iyi bilio inan umrumda değil ona hep söledim yapma yapma die bırakmam ama bırakırsam da geri dönmem

arama kiz, msj da atma, sürünsünler biraz bende aramicam, kiymetimizi bilsinler az dimi :dilcikar:

aman arama canım.. bak normalde bu saatte daha yeni yemeğe başlıyo olurdu on saat aramaz sormazdı.. şimdi hemen msn i açmış.. mesaj attı bana,aşkım pc yi açtım diye.. nasıl tutuştu.? Allah bilir yemek de yememiştir. facebook iletisine de aşkımı bekliyorummmm yazmış... böyle olmaları için illa ki bi yerlerini tutuşturmak mı lazım..anlamıyorum yaa klava:

amin canım amin.. misafirler var,çaylara bakıyorum arada..onlarda tam gelecek günü buldular.. sinirler tavan yaptı...

eee siz neler yaptınız bakiim bugün?

slm güzeller,
nihayet sizi bi arada yakaldım,ben girene dek hepiniz gidiyosunuz bea,
hiç karşılaşamıyoruz,
nasılsınızolumunekankayizsmilehava nasıl sizin oralarda hıım..

amin canım amin.. misafirler var,çaylara bakıyorum arada..onlarda tam gelecek günü buldular.. sinirler tavan yaptı...

eee siz neler yaptınız bakiim bugün?

ne misafiri kiz, evde misafir var sen pc basinda misin?? ayy süpersin kaydirigubbakcemile3
hic bugün ne yapalim, sabah okul öglen is sonra ev direk yatak kaydirigubbakcemile3 oruc tutuyorum birde

slm güzeller,
hiç karşılaşamıyoruz,

iyi diyelim iyi olalim rosum, sen nasilsin???? havalar burda soguk canim sizin ora nasil??

slm güzeller,
hiç karşılaşamıyoruz,
hoşgeldin canım.. valla havalar baya bi buz burda, aşıklar arasında da soğuk rüzgarlar esiyo.. buz tuttuk buz delikafadulden..sen nasılsın?
ne misafiri kiz, evde misafir var sen pc basinda misin?? ayy süpersin kaydirigubbakcemile3
hic bugün ne yapalim, sabah okul öglen is sonra ev direk yatak kaydirigubbakcemile3 oruc tutuyorum birde

ay vallahi hiç uğraşacak halim yok..sıkılıyorum yanlarında zaten.. dursam nolucak,bön bön yere bakıp düşünüyorum.. yanlış anlıcaklar.arada bakıyorum çaylarına

Allah kabul etsin canm.. bi ben tutamamdm

ay kuzum boşwer ya biraz akışına bırak..ama ben temelli kopmaktan korkuorum giderek nefretim büyüyor çünkü..

roşum hemşom nerelerdesin sen..kız kar yağıo ist da

hoşgeldin canım.. valla havalar baya bi buz burda, aşıklar arasında da soğuk rüzgarlar esiyo.. buz tuttuk buz delikafadulden..sen nasılsın?
]
yavruşum havalarsoğumuş,buz tutmuş boşverin,siz sarılın sevdiklerinizle sıcacık ısınırsınız:1hug:
inş.en kısa zamanda erir buzlar :Saruboceq:3 günlük dünya,gerçekten seviyosanız bırakın ilk adım sizden olsun,fedakarlık hep bizlere düşüyo maalesefkaydirigubbakcemile5

amin, benimde cok birikti tutmam lazim mecburen, kisa günlerde tutayim biraz kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…