Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ay kuzum boşwer ya biraz akışına bırak..ama ben temelli kopmaktan korkuorum giderek nefretim büyüyor çünkü..

roşum hemşom nerelerdesin sen..kız kar yağıo ist da

öylemş yaa,keşki burayada yağsaaboshayallersmile
cnmcım arada girip bakıyom size ama fazla takılamdıım için hiç ses etmiim,
bu akşam fırsat geçti,geldiim

aaaaaaaaa akm süpermiş kuşum ya çok özledim sakaryamı ya bu hafta kuzenim gelcek sonra bende giderim belki hemşomaklinialirimsmile

rosum, cok güzel bir bayansin Allah sevdiklerine bagislasin

fedakarlik yapalim da nereye kadar, hep biz yaparsak bunlar alisirlar sonrada nasilolsa barisir diye kilini bile kipirdatmazlar
alsanaalsanasmile

akm yi bende özledim..saü deyken hep oraya takılırdık :gitme: samanyolunu izliyorum bende roşum.. ama şu vildan atasever yüzünden bırakabilirim:mymeka:

ayyy kız gülmekten ölcem benimkine benim durum ç.içiyse gelio o da ç.içi , meşgulsem oda meşgul Allahım sabır wer banaaa

ayyy kız gülmekten ölcem benimkine benim durum ç.içiyse gelio o da ç.içi , meşgulsem oda meşgul Allahım sabır wer banaaa

:roflol: kızım sinyal veriyo sana işte.. hadi uzatma artık barışalım sinyali.. ama diyemiyo.. gururlu şeyler :mymeka:

aaaaaaaaa akm süpermiş kuşum ya çok özledim sakaryamı ya bu hafta kuzenim gelcek sonra bende giderim belki hemşomaklinialirimsmile
sakarya özlenmez mi hemşom yaa,her yeri güzel allahımakaydirigubbakcemile5
rosum, cok güzel bir bayansin Allah sevdiklerine bagislasin

fedakarlik yapalim da nereye kadar, hep biz yaparsak bunlar alisirlar sonrada nasilolsa barisir diye kilini bile kipirdatmazlar
alsanaalsanasmile
amiin cnmsaolasınopuyorumnanaktan
ah cnm sen o fedakarlığı bide evlenince gör,boshayallersmile
ama tebi evlenmedn her bişee fedakarlık etmek olmazlmaz:
akm yi bende özledim..saü deyken hep oraya takılırdık :gitme: samanyolunu izliyorum bende roşum.. ama şu vildan atasever yüzünden bırakabilirim:mymeka:
aynen bende vildan atasevere dayanmıyorum,dizi güzel izlemek istiyroum ama ,olmamış bu kız yaa:umursamaz:
..

akm nedir kizlar???:uhm:
adapazarı kültür merkezi cnmsositososito

elektrik olsun istiyo zaaraklinialirimsmile
:roflol: kızım sinyal veriyo sana işte.. hadi uzatma artık barışalım sinyali.. ama diyemiyo.. gururlu şeyler :mymeka:

gururlarını seferiz biz onlarınsositososito

kesinlikle barisalim sinyali, ee be adam söylesen ne olur... özür dilemek o kadar zor mu??lmaz:

zor tabi canım.. söyleseler ölürler çünkü. genç yaşta gitmek koyuyodur

roşum şampuanım başta olmak üzere evliler de var ama çoğumuz bekarız... dünden beri gayet memnunum bekar olduğuma zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…