Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

migreni biliorum çok kötü amma benimde başağrıları oluyo benimki başımda gerginlik şeklinde migren ayrı bişe oda çok kötü allah şifa versiin

haline şükret her zaman kendinden kötü durumdakileri gör ve öyle davran boşver herşey geçici fani dünya hiçbir şey için üzülmeye stres yapmaya değmez

anladım canım.. allah yardımcım olsun yaa eyvahedigeldismile

..

slm robotum, suraya bir iki bise yazayim bi laf atayim dedim ama ise dalmisim, cok is var cooook

nasilsin bakalim??

merabalar konyalim sen nasilsin??

..

slm robotum, suraya bir iki bise yazayim bi laf atayim dedim ama ise dalmisim, cok is var cooook

nasilsin bakalim??

merabalar konyalim sen nasilsin??

yazsana işte takıl bana gıcık et beni :roflol::roflol:

ii çok şükür albüme yeni resim koymuştum ama kaldırdım

onun dışında şekerci yine bi girdi çıktı pek topicte hava yoktu

benim de migrenim azdı ayakta duramıyorum

..

nasil gicik edeyim ki sen zaten giciksin opuyorumnanaktan

gecmis olsun canim, migren illeti sendede mi var, benim kuzenimdede var migreni tuttu mu deliriyo resmen

sekerim nerelerde, o normalde burda olurdu??

..

nasil gicik edeyim ki sen zaten giciksin opuyorumnanaktan

gecmis olsun canim, migren illeti sendede mi var, benim kuzenimdede var migreni tuttu mu deliriyo resmen

sekerim nerelerde, o normalde burda olurdu??

o bugün terelelliydi kızgındı biraz bilmiyorum aniden gitmiş ona da yazacaklarım vardı ama kaldı malesef
evet migren var çok kötü bir illet allah kimseye vermesin ben de delirdim ölmek üzereyim senağlamasenağlama

..

sifali bitkilerden bi cay yapiliyordu, suan aklimda degil

bulursam gönderirim sana,, kuzenim cok iyi geliyo demisti, hatta migrenden kurtulan oluyormus

ins bulunca gönderirim sanada sifa olur belki

..

sifali bitkilerden bi cay yapiliyordu, suan aklimda degil

bulursam gönderirim sana,, kuzenim cok iyi geliyo demisti, hatta migrenden kurtulan oluyormus

ins bulunca gönderirim sanada sifa olur belki

sağolasın ben de marankinin tariflerine bakıyorum bitkisel tedaviye çok inanalardanım bulacağım bir şeyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…