Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ay bende çok görürdüm rüyamda seni çok ii anlıyorummm
inş meleiğin sağ sağlim gelir sanaa

bende hep rüyamda görürdum meleğimi bembeyaz pamuk gibi bembeyaz pamuk gibi dünyalar tatlısı oldu dediğin gibi herkese yavrusu dunya güzeli geliyor inşallah sağ salim kavusursun dunyanın en güzel varlığına

16 temmuz doğumlu canım 6 ayını dolduucak pazar gunu dısarı çıkmıstık arabada terledi biraz soğuk aldı sanırım nefes alırken zorlanıyo çocugum inşallah hasta olmaz doktora götürcem yarın Allah şifa versin canım ablamın kızıda senin bebeğinle aynı oda bronşit oldu bir sürü iğne ilaç yedi yavrum şimdi düzeldi çok şükür

neyse hazırlanayım ben kızlar dersim var hadin görüşürük opuyorumnanaktan
qörüşürüz canımm
kızım hasta ettim sanırsam ne kötü bi anneyim benbilmiyorumkismile
çok qeçmiş olsun bilmiyorumkismile
ay bende çok görürdüm rüyamda seni çok ii anlıyorummm
inş meleiğin sağ sağlim gelir sanaa
inş canımm.. peki bebeğin doğdukdan sonra
rüyanda qördüğünün aynsı mıydı??

inşallah canım yaa.. :Saruboceq:

hoşbulduk kardesler sagolun
ozaman azcık kayın ya cok sıkısmıs burası masallah ne guzel sohbetler nasıl kaynasmıssınız
deyın bakem ben tam olrak nerden dalsam bılmedım sohbete

kızlar siz normal doğummu yaptınız sezeryan mı?
ben doğumdan çok korkuyorum yaa bilmiyorumkismileeyvahedigeldismile

saol cnm
aminn
ben çıkıyorum oğlum oyun oynucakk pc de görüşürüz kızlarr a.s.

sezeyen kalkmış tatlı cadı öle her aklına kesen sezeryan yapamıcak.ağrısız doğumu duydunmu onu bi araştır isterssen

sezeyen kalkmış tatlı cadı öle her aklına kesen sezeryan yapamıcak.ağrısız doğumu duydunmu onu bi araştır isterssen

evet onu duydum cnm
qörümcemde ağrısız doğum yaptı epidural yani ..
ama qörümcemde bel ağrısı kalmış
kesinlikle tavsiye etmio
yaf hamile kalmak kolay da bilmiyorumkismile
doğurmak çok korkutuoo :roflol:

Son düzenleme:
görüşürüz canım opuyorumnanaktan

ben normal doğum yaptım ama herkes farklı seyler yasıyor bence kimsenin doğum hikayesini dinleme:)

korkma hayırlısı ile doğurursun inş.
ben hele acayip korkuyorum ama ne olursa olsun zorunlu kalmadıkça sezeryan olmam
sezeryanla doğuranlar diğerlerine göre annelik duygusunu tam yaşayamıyor bence
ben bağıra bağıra o varlığı dünyaya getirdiğimi ve anneliği hissetmek istiyorum inş. öyle olur

bende normal düşünüyorum..
ama bi problem olur diye korkuyorum..
açılma olmaz vs diye..
hayırlısı inş yaa doğumun her türlüsüde korkunç qerçekten eyvahedigeldismile

suni sancıya ihtiyac kalamdan doğrursun inş. ben suni sancıyla doğurdum oyuzden biraz zor oldu bol bol hareket yap riskin yoksa yürüyüş yap ben işim gereği çok hareket edemedim o yüzden biraz zor oldu sanırım doktorun bi risk görmüyorsa sancını ewde cek sıklaşınca hastaneye git derim birde normal doğum yapınca annelik duygusunu hissetme olayını ben yasamadım aksine cektiğim sancılar aklıma gelince cocugu sevesim gelmiyodukaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…