Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

evet asabiiyim derse gitmeye azırlanıyodum yol parası yok diyolar yol parası yoksa ders parası nasıl verilecek onu düşünüyorum hocaya msj attım gelemiyorum hocam bi ara uğraycam görüşelim die hocada cev yazmadı hocada bozuldu tabi

evet asabiiyim derse gitmeye azırlanıyodum yol parası yok diyolar yol parası yoksa ders parası nasıl verilecek onu düşünüyorum hocaya msj attım gelemiyorum hocam bi ara uğraycam görüşelim die hocada cev yazmadı hocada bozuldu tabi

özel dersmi e para yoksa özel derse nasıl gidiyorsun baban ne iş yapıyor senin bakayım

ders paramın bi kısmını ekdnimverdim 2 ay kursta çalışmıştım.gerisinide babbm verecem dedi bugünde yol parası yok dio klın alıomunasıl ders paramı verecekler

bi bilsem nasıl git dio babbam anlamış deilimvazgeçtim durum ortada bababm cami hocası

bi atasözü var parası yok yemeye devamını söylemmeyeyim toik kapanmasın :roflol:

hımmm zor tabi ALLAH kolaylık versin ne diyeyim özel ders alman şartmı işe yarıyormu bari ders ilerleme kaydettinmi hangi dersten alıyorsun

saol cnm.matematikten alıorm neden olacak :roflol: kız benki 4 ileeksinin çarpımını bilmiodm anlamma diodm matematiği şimdi çok iyi anlıyorum sadece denemelerde o kadar iyi değilim matematikte konu anlıyorumamam soru çözmeyye gelince kalıorum

kız robot doktor panik bozukluk var dedi hafif bide uyku apnesi amma önemli bi sorun değil dedi sen biliomsun nedri?CADIARZU ilaçalrımıda almadım gidip alayım

kız robot doktor panik bozukluk var dedi hafif bide uyku apnesi amma önemli bi sorun değil dedi sen biliomsun nedri?CADIARZU ilaçalrımıda almadım gidip alayım

burda olsan mat.dersi verirdim sana ben full yapmıştım össde panik bozukluğu biliyorum ama bence sende panik filan yok seninki herkesin yaaşyabileceği şeyler çok fazla kafana takma uyku apnesi ise uykuda solunumun duraklaması bildiğim kadarıyla ve uykuyu bozar o anda uyanırsın filan
bence sendeki sinirsel ve psikolojik zamanla geçeceğine eminim rahat oolman şart

burda olsan mat.dersi verirdim sana ben full yapmıştım össde panik bozukluğu biliyorum ama bence sende panik filan yok seninki herkesin yaaşyabileceği şeyler çok fazla kafana takma uyku apnesi ise uykuda solunumun duraklaması bildiğim kadarıyla ve uykuyu bozar o anda uyanırsın filan
bence sendeki sinirsel ve psikolojik zamanla geçeceğine eminim rahat oolman şart

inş ya :Saruboceq: zaten doktor çok iyi moral verdi öenmli bişe var sanodm önemli bişeyin yok dedi nası rahatladımanlatammma

X