Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

geldim kızlar :dance: yıldızım napıon robot demek terelleliydim bugün hee :roflol:

değilmiydin hem sen yine ben çıkacağım sen geliyorsun yaaaa üffffffff kıracağım kafanı bi kere de sabah 830 akşam 1730 a uysan ne olur heee :mymeka::mymeka:

kızım ben öğrenci adamım dersim işim gücüm bilmme ne yinede takılıom k.k ya .en son kardeşim geldi oda ikinci gıcık işte :roflol:

kızım ben öğrenci adamım dersim işim gücüm bilmme ne yinede takılıom k.k ya .en son kardeşim geldi oda ikinci gıcık işte :roflol:

nerden kızın oluyorum ben senin :mymeka::mymeka:

olsam olsam ablan olurum bayramda el öpersin hepsi o sırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

aman ne ablası kaç yaş var sanki aramızda küçük göründüümemi bakıon görüntü küçük amma yaş kemale ermiş :roflol:

sen de zaten ancak böyle bir yorum çıkartabilirdin :mymeka:

seni küçük gördüğüm için değil benim tecrübelerim çok olduğu için ablayım

ayrıca küçük görünen benim bi kere sen tombişsin sırnaşık şey:roflol::roflol:

olsun tombişlik etkilemio millet 18 zannediodu eskiden şimdide 20 zannedio okadar :dance: ben tecrübeli değilsemde iyi bi gözlemciyim merak etme :sm_cool:

olsun tombişlik etkilemio millet 18 zannediodu eskiden şimdide 20 zannedio okadar :dance: ben tecrübeli değilsemde iyi bi gözlemciyim merak etme :sm_cool:

ohooo beni de açık halimle işyerinde spor giyindiğimde 19 sanıyorlardı tek sen kendini mi sanıyorsun yani kaydirigubbakcemile

ii gözleme devam ozaman ama gözlemle olmaz bu işler yaşaman gerekkaydirigubbakcemile

ayrıca tombişlik çok etkiler bunu da unutma ne kadar kiloluysan o kadar yaşlı görünürsün :roflol::roflol:

2 yaş farkedio şimdi işte tombik halimle 20 sanıolar :roflol:

2 yaş farkedio şimdi işte tombik halimle 20 sanıolar :roflol:

beni şimdi de öyle sanıyorlar şekerci anlamamışsın neyse sen benimle atışacağına derslerine çalış da onlarla güzel gözük fiziken güzel olmak bir işe yaramıyor malesef öösde ii puan çekmezsen kafanı kıracağım senin
ben de bu sene aktsayı kalkarsa girerim belki benden yüksek al ona göre ben hiç çalışmadan gireceğim bakalım onda da beni geçebilecek misin :roflol::roflol::roflol:

ben çıkıyorum ii akşamlar

erkekler konusunda değil hayat konusunda tecrübe kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

çalışıorm başladım denemeye girdim sözelel hiç bakmammıştım 80 sorudan 60 net amma çok konu eksiğim var bitirince 75 yaparım inş hadi güle güle yarın görüşürük gıcık mıcıksın amma yinede :roflolpuyorumnanaktan

ohoo 90 soruda 80 yapıyordum ben ve matematik fulldu bana yetişmen çok zor çok sırnaşık şeylülülülülülü neyse hadi görüşürüz opuyorumnanaktan

ohoo 90 soruda 80 yapıyordum ben ve matematik fulldu bana yetişmen çok zor çok sırnaşık şeylülülülülülü neyse hadi görüşürüz opuyorumnanaktan

10 farkımız var be sözelde 80 soru var artık sınav değişti sdurumum fena deil hiç sözelel bakmadım bide neyse hadi görüşürük

herkese selamç... ben bu başlığı nasıl kaçırmışım ya.... bana da yer var mı kızlar aranızda... neler kaynatıyosunuz bakayım...

ben senin bacaklarını bi ayıvereceğim göreceksin :mymeka:

ii ayırma ben kendimi ayırırım sırnaşık şey:roflol::roflol:

vaay demek öyleeeeeeealsanaalsanasmile

..

slm robotum, suraya bir iki bise yazayim bi laf atayim dedim ama ise dalmisim, cok is var cooook

nasilsin bakalim??

merabalar konyalim sen nasilsin??

iyim guzummmmmmmm sen nasilsinnnn Şeniz

geldim kızlar :dance: yıldızım napıon robot demek terelleliydim bugün hee :roflol:

hosgeldin sekergiz hihoyyyt

herkese selamç... ben bu başlığı nasıl kaçırmışım ya.... bana da yer var mı kızlar aranızda... neler kaynatıyosunuz bakayım...

valla bilmem nasil kacirdin gülo ama aramiza hosgeldin,artik gacirma bari :1rolleyes:

selam kızlar ben geldim

slm kiz napion iyimsinnnnn Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…