Tesettüre Dair Herşey... Buyurun Sohbetimize...

ima etme direk söyle bende anladimki bu herifler imadan falan anlamiyor okadar ince düsünce yok. yani napsinlar bazilari söylemessen anlayamiyor ellerinde degil

insallah kendine azicik ceki düzen verir damat bey bunlar hassas konular dimi ama
kiz almak öyle kolay degil :KK66:

haklısın cnm..ben sinirden mahvolduğum için bu konuda,sağlıklı düşünüp hareket edemez oldum.. hatta bu tanışma olayı içinde , geldiğimizde sözü de yapsak olmaz mı dedi.. ne benm ailem onu ve ailesini nede onların ailesi bizi tanıyo.. insan tanımadığı birine kız verir mi dedim,saçmalama dedm.. annesinin babasının sağlık sorunları var biraz. annesi yürümekte güçlük çekiyo.evden çıkamıyor genelde. onları düşünerekten dedi ama ne olursa olsun.her şeyin bi adabı var.

..

bencede canim ima dan anlamiyorlar, direk söyleyeceksin!!!

hatta bazi kadinlar (kaynanlar) da ima dan anlamiyor kaydirigubbakcemile3

kızzzzzzzzzzz meryem sen nerdesinn almanyaya döndün mü?
ben sözde sipariş vercektimm tühhh iki çocuktan akıl bile kalmadı yaaaa

ehhh şekerim damat beyde haklıı burdaa sana kavuşmak için acele ediyo anlarsın yaa :roflol:

şaka bi yana böle günler biz çok düşünürüz eksiksiz her şey mükemme olsun isteriz ama erkekler için önemli bişey deil malesef
laelaelaelaelae
şimdiden bu kadar üzme kendini :1hug: oooooooo dur daha yolun başındasın bu kadarcık şeyi kafana takarsan senle işimiz var demektirr :eek:klava:

canım önceki sayfaları oku,keşke tek derdim bu bi cümle olsa..laf lafı açar ,ama bende dert derdi..boshayallersmile

on41 ben düğün istemedim düğüne masraf yapcaklardı balayına para kalmıcaktı o yüzden balayını tercih ettim
bide eşim oynamayı sevmiyo ben tek başımamı oynucaktım :))
milleti bi kaç saat eğlendirceğimize paşalar gibi 1 hafta çok güzel bir balayı geçirdik harikaydı
zaten bi daha da bi yere gidemedik hayat şartları zor malesef
iyikide balayına çıkmışız
evlencek herkese şiddetle tavsiye ederimm :))

on41 kesinlikle bacim herseyin adami var saglik sorunlari olabilir benim annemde yürümekde zorluk cekiyor heleki merdiven cikmakda ama yinede gerektiginde gidiliyor sonucta, kaynanamda ayni sekil rahatsiz ama bunlar bahane degil yilma gülüm :KK66:
ama cok sikmada kendini yavas yavas olacak hersey insallah öyle bir demekle olmaz caba ister sabir ister

sampuanim hosbuldum, ve sende hosgeldin :) sabah geldim daha eve hemen gecti gitti sayili günler o dedigindende bulamadim canim zaten malesef noele kadar satiliyor yani 24üne kadar sonrasinda göremedim biryerlerde zaten burada 4-5 gün kapaliydi carsi pazar marketler bile. yoksa aklima cok geldin sen acep görürmüyüm olurya hehe, ve teyzenlerin is yerinin ordan gecince :KK66:

[
sampuanim hosbuldum, ve sende hosgeldin :) sabah geldim daha eve hemen gecti gitti sayili günler o dedigindende bulamadim canim zaten malesef noele kadar satiliyor yani 24üne kadar sonrasinda göremedim biryerlerde zaten burada 4-5 gün kapaliydi carsi pazar marketler bile. yoksa aklima cok geldin sen acep görürmüyüm olurya hehe, ve teyzenlerin is yerinin ordan gecince :KK66:[/QUOTE]

saol cnm yaaa kısmet değilmiş bi dahaki sefere inşş

on41 ben düğün istemedim düğüne masraf yapcaklardı balayına para kalmıcaktı o yüzden balayını tercih ettim
bide eşim oynamayı sevmiyo ben tek başımamı oynucaktım :))
milleti bi kaç saat eğlendirceğimize paşalar gibi 1 hafta çok güzel bir balayı geçirdik harikaydı
zaten bi daha da bi yere gidemedik hayat şartları zor malesef
iyikide balayına çıkmışız
evlencek herkese şiddetle tavsiye ederimm :))
canım, benim için düğün daha ön planda.. balayı da önemli tabi. ama düğünde tüm sevdiklerimizle evliliğimizi kutlayacağımız en özel günümüz olacak..o yüzden fazlasıyla özeniyorum. ve onunda özenmesini istiyorum.. diyorum ya bari sussun,benm hevesimi kursağımda bırakmasın...neyse hayırlısı olsun artık. ben diyeceğimi derim,içine siniyosa yapmasın.
on41 kesinlikle bacim herseyin adami var saglik sorunlari olabilir benim annemde yürümekde zorluk cekiyor heleki merdiven cikmakda ama yinede gerektiginde gidiliyor sonucta, kaynanamda ayni sekil rahatsiz ama bunlar bahane degil yilma gülüm :KK66:
ama cok sikmada kendini yavas yavas olacak hersey insallah öyle bir demekle olmaz caba ister sabir ister
canım yanımda olun yaa mafoldumben benim sinirli yanım çok kötüdür. yakarım yıkarım mahvederim herşeyi.. o yüzden bi patlarsam çok kötü olacak diye susuyorum..normalde çok dobrayımdır..ama bunu aşkıma yapamıyorum işte..bide görüşemiyoruz. bu konularda telefonla msn le konuşulup halledilmiyo. ayda bi geliyo zaten.. birbirimizi görünce unutuveriyoruz herşeyi ya da hadi canını sıkmıyım şimdi kavga çıkmasın diyorum.. işte şu söz işi bi olsa o zaman hiç bişi düşünmicem.o zaman aileler de işin içine gireceği için her şey etraflıca konuşulur. yoğun bi iş yaşantısı var.yorgun oluyo,bide ben bu konuları açınca canı sıkılıyo.. görüşme gününü bekliyorum..

çok sağolun desteğiniz için..

biraz muhabbet senlensin

aldigim esarplarimin resmini cektim ekleyim :)

2pq0r4h.jpg

fddh75.jpg

dbp1yt.jpg

hehe sagolun kuzucuklar :)

daha baska aldim bisilerde hepicigini eklemekde zor olacak yahu hehe elbise aldim 3 dene dur resim cekim :)

X